Цифри і факти

Переглядів 186
UkrFootball.ua UkrFootball.ua

400-й матч у лізі проводить Богдан Єсип («Олімпік»), який стає в лізі лише 2-м після Андрія Цвіка (429 ігор) гравцем, який підкорив цей почесний рубіж, 150-й — Борис Баранець («Нива»), 100-й — Кирило Дорошенко («Олімпік»), 1-й — Олександр Мдінарадзе («Нива»).

90-а в лізі поразка «Сум», 20-а — «Полтави».

На матчах туру побував 250000-й уболівальник чинного чемпіонату.

В Олександрії зафіксовано 70-у з початку чемпіонату перемогу команд-господарів.

«Олімпік» збільшує 2 серії до 16-ти ігор: безпрограшну — 11 перемог і 5 нічиїх і голеву — 30 м’ячів.

«Нафтовик» збільшує 2 серії: голеву до 13-ти ігор — 21 м’яч і безвиграшну до 4-х: нічия та 3 поразки поспіль, причому з однаковим рахунком 1:2.

«Авангард» збільшує безвиграшну серію до 10-ти ігор: 4 нічиї та 6 поразок.

«Буковина» збільшує безнічийну домашню серію до 7-ми ігор: 5 перемог і 2 поразки.

На своєму полі «Десна» зберігає ворота «на замку» впродовж 428 хвилин, а «Олександрія» — 355 хвилин.

Збільшуються серії без пропущених м’ячів: «Буковини» — до 399 хвилин, «Десни» — до 367 хвилин.

1-й дубль у лізі оформлює Василь Палагнюк («Буковина», у 143-й грі),

55-й у лізі м’яч забиває Олександр Акименко («Сталь»), 1-й — Ярема Каваців («Десна», у 42-й грі), Артем Сухоцький («Олександрія», у 49-й).

У 2-му для себе клубі ліги відкриває лік забитим м’ячам Ігор Дудник («Олімпік»).

1-й раз із початку чемпіонату 40-річний граючий президент клубу Владислав Гельзін («Олімпік») відіграв весь матч без заміни.

Олег Єрмак («Нафтовик») збільшує стовідсоткову з початку чемпіонату серію реалізацій пенальті до 4-х ударів.

40-й гол джокерів чемпіонату забиває Сергій Загинайлов («Нива»).

80-й у лізі матч у ролі головного тренера проводить Олег Лутков («Титан»).

«Нива» продовжила стовідсоткову у чемпіонаті серію реалізацій пенальті до 5-ти ударів.

1-е у чемпіонаті реалізоване пенальті у ворота «Ниви» — після 2-го удару.

70-й у лізі матч проводить арбітр Анд­рій Яблонський (Тернопіль), 10-й –Володимир Новохатній (Київ), 30-й — асистент арбітра Володимир Шланчак (Городище).

5-е в лізі вилучення Дмитра Башлая («Нафтовик»), 1-е — Максима Максименка («Сталь», у 17-й грі), Олексія Павелька («Нафтовик», у 42-й).

В Охтирці зафіксовано вже 4-й матч із початку чемпіонату, коли в одній грі вилучаються 2 гравці.

Лідирує у списку порушників дисцип­ліни «Нафтовик» (62 жовтих і 6 червоних) — 74 очки. Найкоректніший клуб: «Зірка» (36 жовтих і 3 червоних) — 42 очки.