Переглядів 175
UkrFootball.ua UkrFootball.ua

360-а в лізі перемога «Дніпра», 40-а перемога «Говерли».

300-й у лізі домашній матч «Чорноморця»: +158=72-70, м’ячі — 435:261.

Безпрограшна в чемпіонатах клубна рекордна серія «Динамо» збільшилася до 35 ігор: +28=7.

Безвиграшна в чемпіонатах клубна антирекордна серія «Чорноморця» триває 21 матч: =8–13.

Переривається домашня безголева клубна рекордна серія «Чорноморця», що тривала 462 хвилини.

Переривається в чемпіонаті серія Микити Шевченка («Зоря»), який зберігав свої ворота «сухими» впродовж 567-ми хвилин.

10-а в чемпіонатах велика перемога «Дніпра» над «Металургом», 7-а — «Шахтаря» над «Металістом», 4-а — «Динамо» над «Олександрією».

«Олександрія» повторює клубний антирекорд, пропускаючи в гостях впродовж 13-ти ігор.

Переривається безголева серія «Металурга» в зустрічах із «Дніпром», що тривала 385 хвилин.

Переривається безвиграшна в лізі гостьова серія «Говерли», що тривала 6 ігор: =3–3.

Безпрограшна клубна рекордна серія «Ворскли» збільшилася до 15 ігор: +8=7.

Голева клубна рекордна серія «Ворскли» збільшилася до 14 ігор — 26 м’ячів.

Руслан Бабенко стає 1-м у чемпіонатах джокером «Сталі».

1-й раз з початку чемпіонату зафіксований рахунок 5:0.

105-й м’яч у лізі забиває Євген Селезньов («Дніпро», 2-й м’яч у грі), 40-й — Едмар («Дніпро»), 25-й — Анатолій Діденко («Волинь»), 1-й — Валеріан Гвілія («Металург», в 19-й грі), Сергій Петько («Чорноморець», в 16-й).

18-й дубль у лізі оформлює Євген Селезньов («Дніпро»), який повторив рекорд ліги, що належить Сергію Реб­рову і Марко Девичу, 11-й — Алекс Тейшейра («Шахтар»), в т. ч. 1-й у ворота «Металіста».

250-й матч у лізі проводить Желько Любенович («Зоря»), 1-й — Іван Томечак, Андерсон Піко (обидва — «Дніпро»), Дмитро Плахтир («Металург»).

У 4-му клубі ліги відкриває рахунок голів Младен Бартулович («Ворскла»), в 3-му — Едмар («Дніпро»), в 2-му — Руслан Бабенко («Сталь») і Михайло Сергійчук («Говерла»).

Різні команди Олександра Севидова зазнають 40-ї поразки в чемпіонатах.

80-й матч у лізі проводить арбітр Олександр Дердо (Іллічівськ), 70-й — асистент арбітра Наталія Рачинська (Київ).

100-й у чемпіонатах гол у ворота «Металурга» при Анатолію Чанцеву (4-й м’яч у грі).

2-е в чемпіонатах вилучення Дмитра Рижука («Металіст»), Ігоря Худоб’яка («Карпати»), 1-е — Михайла Сивакова («Зоря», в 17-й грі).

Лідирує у списку порушників дисципліни «Динамо» (22 жовті і 3 червоні картки) — 28 очок. Найкоректніші клуби: «Дніпро» (16 жовтих), «Олександрія» (16 жовтих) та «Сталь» (14 жовтих та одна червона) — по 16 очок.