Цифри і факти

Переглядів 277
UkrFootball.ua UkrFootball.ua

Загалом у турі зіграно 7 матчів: 3 перемоги господарів, 1 нічия, 3 перемоги гостей. Було забито 16 м’ячів (у середньому 2,28 за гру), 9 на рахунку господарів, 7 — гостей. Також було зафіксовано 38 попереджень, 4 вилучення та два пенальті (з них один реалізований). Найпопулярніший рахунок — 0:3 — тричі.

Голи: найперші — Ілля Носов (3 хвилина, «Енергія»), найпізніший — Владислав Музика (83 хвилина, «Інгулець») та Роллан Расель Білала (83 хвилина, «Кремінь»).

1-й м’яч у другій лізі забиває Владислав Музика («Інгулець», у 1-й грі), Ілля Носов («Енергія», у 5-й грі), Микола Жовтюк («Верес», у 18-й).

Перше вилучення у другій лізі в пасиві Анатолія Тарана («Буковина», у 22-й грі).

Владислав Музика («Інгулець») дебютує у другій лізі.

30-ту гру у лізі відіграв Віталій Рябушко («Скала»), 25-ту — Артем Кулішенко («Реал Фарма»), 20-ту —
Владислав Юзефович («Енергія»), Дмитро Подколзін («Арсенал-Київщина»), Руслан Зубков («Реал Фарма»).

Безнічийна серія «Кристала» триває вже 24 матчі.

Стрийська «Скала» перервала 10-матчеву безпрограшну серію.

Найгрубішою командою чемпіонату є «Енергія» — 7 червоних та 32 жовті картки, найкоректнішою — «Кремінь» — 1 червона та 18 жовтих.