Цифри і факти

Переглядів 145
UkrFootball.ua UkrFootball.ua

Загалом у турі зіграно 7 матчів, 4 перемоги господарів, 1 нічия, 2 перемоги гостей. Було забито 14 м’ячів (у середньому 2 за гру), 9 на рахунку господарів, 5 — гостей. Також було зафіксовано 24 попередження, 3 вилучення та два реалізовані пенальті. Найпопулярніший рахунок — 2:0 та 1:0 — двічі.

Голи: найперші — Артем Швець (8 хвилина, «Арсенал-Київщина»), найпізніший — Микола Ковталюк (90+4 хвилина, «Арсенал-Київ»).

1-й м’яч у другій лізі забиває Роман Лівінський («Скала», в 3-й грі), Ренат Мірошников («Арсенал-Київ, у 13-й грі»), Валерій Курелєх («Кремінь», у 82-й грі).

Перше вилучення в другій лізі в пасиві Миколи Дударенка («Арсенал-Київ», у 5-й грі), друге — Сергія Шкрябця («Нікополь-НПГУ»), третє — Георгія Сальвая («Кристал», у 23-й грі).

Роман Герич («Скала») — дебютує в другій лізі.

100-ту гру в лізі зіграв Юрій Антонів («Скала»), 80-ту — Роман Худченко («Кристал»), 70-ту — Ярослав Рафальський («Буковина»), 60-ту — Максим Кубка («Арсенал-Київщина»), 40-ву — Сергій Шкрябець («Нікополь-НПГУ») та Іван Гливий («Кристал»), 30-ту — Євген Морозко («Колос») та Олег Бажан («Кремінь»), 25-ту — Артур Каськов («Верес») та Володимир Шваб («Арсенал-Київщина»).

Костянтин Черній («Кремінь») та Юрій Комягін («Мир») забивають уже у 4-й грі поспіль.

Євген Ширяєв («Реал Фарма») третій матч поспіль не пропускає у свої ворота.

Безвиграшна серія ФК «Нікополь-НПГУ» складає вже 7 матчів, а безголева — 4 матчі.

Безнічийна серія «Кристала» триває вже 25 матчів.

Найбрутальніша команда чемпіонату: «Енергія» — 7 червоних і 34 жовті картки, найкоректніша — «Кремінь» — 1 червона та 19 жовтих.