Цифри і факти. Друга ліга

Переглядів 189
UkrFootball.ua UkrFootball.ua

У турі зіграно 7 матчів, 6 перемог господарів, 1 нічия. Було забито 22 м’ячі (у середньому 3,14 за гру), 17 на рахунку господарів, 5 — гостей. Також було зафіксовано 27 попереджень, 2 вилучення, 3 автоголи та два пенальті (з них
один — нереалізований). Найпопулярніший рахунок — 2:0 — двічі.

Голи: найперші — Сергій Цой (3 хвилина, «Кристал»), найпізніший — Василь Коропецький (87 хвилина, «Колос»).

20-й м’яч у другій лізі забиває Олександр Бондаренко («Колос», у 3-й грі), 5-й — Олексій Майданевич («Буковина»), 1-й — Микола Стеценко («Барса», у 6-й грі).

Нападник «Колоса» Олександр Бондаренко забив чотири м’ячі в одній грі.

Друге вилучення в другій лізі в пасиві Романа Кунєва («Кремінь») та Іллі Ходулі («Інгулець»).

155-ту гру в лізі відіграв Роман Кунєв («Кремінь»), 80-ту — Дмитро Осадчий («Буковина»), 40-у — Віктор Мартян («Кристал») та Олексій Череда («Арсенал-Київщина»), 30-ту — Руслан Черненко («Арсенал-Київ»).

Костянтин Черній («Кремінь») перервав свою голеву серію на позначці 5 матчів.

Безвиграшна серія «Нікополь-НПГУ» та «Барси» складає вже 9 матчів.

Безнічийна серія херсонського «Кристала» триває вже 27 матчів.

Уперше в другій лізі «Колос» перемагає з рахунком 6:1. Для «Енергії» поразка з цим рахунком стає другою.

Найбрутальніша команда чемпіонату: «Енергія» — 8 червоних і 37 жовтих карток, найкоректніша — «Кремінь» — 1 червона та 23 жовті.