Дайте людині попрацювати!

Переглядів 275
UkrFootball.ua UkrFootball.ua

Ігор КУТЄПОВ, екс-гравець «Динамо» та «Металіста»:

— Чим більше у нас буде таких матчів, як «Дніпро» — «Ворскла» або «Металіст» — «Карпати», тим краще буде для всіх — і для вболівальників, і для самого чемпіонату. Чим більше ми спостерігатимемо за іграми на зразок «Шахтар» — «Зоря», тим…

«Динамо» — «Іллічівець». Я б не сказав, що у грі киян є якісь зрушення: маючи такий склад, такий статус, таку історію, зрештою, треба грати значно краще… З іншого боку, не варто забувати про те, що «Іллічівець» Павлова — також команда непроста. Я взагалі вважаю, що все мало внічию завершуватися. Усе вирішила єдина помилка Худ­жамова, котрий загалом відіграв бездоганно: йому не треба було так вибігати на Гусєва, той же йшов у бік воріт! Тому й помиляються ті, хто вважає, ніби Рустамові треба було червону показувати… Динамівський воротар також класно зіграв, кілька разів виручив, діючи, що називається, на досвіді.

«Металіст» — «Карпати». Чому харків’яни зупинилися? Правильно після матчу сказав Рахаєв, мовляв, за рахунку 2:0 складно налаштувати гравців на повну готовність. От якби по перерві металісти, виходячи на поле, бачили на табло рахунок 0:0, грали б вони інакше. А так — розслабилися, а коли малюнок матчу змінився, перебудуватися не змогли. Складно це зробити в ході гри… Молодець Севидов: видно, що він уміє перебудувати команду, після відпочинку його хлопці стали тримати м’яч, вони більше його контролювали. Могли навіть виграти — якби не чудовий сейв Дишленковича, котрий узяв удар Гладкого з трьох метрів.

«Дніпро» — «Ворскла». Тут сталося щось схоже на те, що і в Харкові: у першому таймі на полі була, по суті, одна команда — господарів, вони два м’ячі забили й кілька моментів не реалізували. Проте, пропустивши, також не зуміли перебудуватися… Мені сподобалися слова Бойка, котрий за той другий гол узяв відповідальність на себе: він мусив раніше крикнути Мазуху, аби той пропустив м’яч, тоді би Денис заволодів кулею й «Дніпро» закономірно виграв би…

«Чорноморець» — «Говерла». За великим рахунком, ужгородці мали не гірший вигляд, видно, що це — тренерська команда, Грозний уже багато встиг там змінити. Голов­не для них — аби раптово фінансування не припинилося… Так само тренерською командою є нинішній «Чорноморець»: я симпатизую Григорчукові, він просто молодець!

«Севастополь» — «Волинь». Ну, щастить сильнішому… Орбу сам молодий фахівець, хлопці в нього молоді… Тепер кажуть, що той гол на останній хвилині врятував Геннадія від відставки. Мене таке дивує: дайте людині попрацювати! У кожному матчі «Севастополя» є гра, є бажання — принаймні для мене це очевидно. А те, що результати нестабільні… Ну, молоді у них оборонці, сама команда ще півроку тому в першій лізі виступала… Давайте зачекаємо.