«База? Корівник! Стадіон без туалетів»: президент Полісся розповів про інфраструктуру, яку він побачив у житомирському клубі

Переглядів 3172
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«База? Корівник! Стадіон без туалетів»: президент Полісся розповів про інфраструктуру, яку він побачив у житомирському клубі
Геннадій Буткевич. Фото: Google
Президент Полісся Геннадій Буткевич висловився стосовно того, якою була інфраструктура в клубі до того, як він став його власником. Також власник житомирського клубу розповів про мету побудувати нову арену.

Президент житомирського Полісся Геннадій Буткевич розповів про те, як він працює над покращенням клубної інфраструктури:

«Півтора роки тому, коли я зайшов, не було ні бази (ну як, вона була, корівник якийсь, можна сказати). Стадіон був зданий, але без туалетів. Доробили стадіон, базу підчистили, наразі робимо її на високий рівень. Інфраструктура до кінця року буде більш-менш», – сказав Буткевич в інтерв’ю президенту Вереса Івану Надєїну.

Також Буткевич висловився стосовно побудови нового чисто футбольного стадіону Полісся.

«Це моя мрія, яка втілиться у життя. Агресора проженемо – і почнемо думати, як збудувати стадіон», – зазначив Буткевич в рамках ютуб-проекта Football Manager.

Зазначимо, що Полісся візьме участь у чемпіонському раунді Першої ліги. Житомирська команда разом з київською Оболонню мають по 16 очок в активі та ділять першу-другу позиції, маючи гарні шанси на вихід до УПЛ.

X