Букмекерські контори України онлайн

Букмекерські контори в України з 2022 року отримали легальний статус в нашій державі. Дилемою тепер стало питання, як обрати кращого букмекера для ставок на спорт. У цьому питанні вам і допоможе наша оглядова стаття про топ букмекерів України.

#
БК
Оцінка
Бонус
1е місце
9.9
3000 грн

Інфoрмaція прo букмекерські контори в інтернеті

✔ Напрямок діяльності

Букмекерські контори

📲 ОС

Android, iOS, Windows, MacOS

💱 Валюта

Грн

📲 Способи реєстрації

За номером моб або e-mail

🤏 Мінімальна сума депозиту

15 гривень

💳 Платіжні засоби

Visa, MasterCard, мобільний банкінг, термінали, Google Pay, Apple Pay, криптовалюта

⏱ Терміни зарахування грошей

Від 1 хв

💸 Мінімальна сума виводу

40 гривень

⏱ Терміни виведення коштів

Від 1 хв

🤑 Безкоштовна гра

Фрибет

💰 Бонус новачкам

до 9000 грн

🛠 Технічна підтримка

За номером моб, e-mail, онлайн-чат

Топ 5 букмекерів України

Для ставок на спорт ми відібрали Топ 5 найкращих букмекерських контор України. Це перевірені компанії, які відзначаються надійністю та мають ліцензію.

1. Паріматч

Паріматч (Parimatch) є лідером рейтингу кращих букмекерів України. Компанія має офіс у Києві та зосереджена безпосередньо на українській аудиторії.

 • БК спеціалізується на співпраці з вітчизняними ФК, національними збірними, а також на участі в різноманітних телевізійних та інтернет-проектах.
 • Статус лідера конторі також забезпечили кращі умови у галузі: букмекер пропонує високі коефіцієнти, привабливу лінію, а також якісний сайт.
 • В арсеналі БК якісна мобільна версія та застосунок. Паріматч пропонує новим користувачам бонус у 2500 грн. Також передбачений фрибет у розмірі 300 грн.

2. Фавбет

Фавбет можна вважати другим букмекером України. Компанія являється основним партнером УПЛ, також співпрацює з багатьма відомими особистостями.

 • Букмекер має досить широкий вибір ставок. Фавбет пропонує своїм клієнтам привабливу лінію більше ніж на 20 різних спортивних дисциплін.
 • Також в арсеналі контори є унікальні пропозиції, регулярні акції, бонус для нових користувачів в 4000 + 500 грн, парі без ризику, та багато інших привабливих умов.

3. VBET

БК VBET являється відносно молодою компанією, яка нещодавно вийшла на ринок, але уже змогла завоювати значну аудиторію завдяки співпраці з українською Прем’єр-лігою та Асоціацією футболу країни. Це партнерство говорить тільки про одне – контора налаштована закріпитися в Україні на довго.

 • Букмекер отримав ліцензію, що дозволяє йому здійснювати свою діяльність на законних підставах.
 • Для нових гравців передбачений бонус у розмірі 3000 грн.

4. Фан Спорт

Букмекер Фан Спорт почав прийом спортивних парі з 2016 року. Спочатку заклад пропонував своїм користувачам проводити операції через ППС, однак менше ніж за рік контора повністю перейшла у віртуальне поле.

 • Фан Спорт регулярно пропонує своїм гравцям промокоди, які дозволяють накопичувати бали, а потім обмінювати їх на безплатні ставки.
 • Для нових клієнтів передбачений вітальний бонус у 3000 гривень.

5. Мелбет

На сьогодні Мелбет являється одним із кращих представників галузі по умовах онлайн гри. Користувачі контори можуть проводити парі не тільки на сайті, але і на застосунках для ОС iOS, Android, Windows та MacOS.

 • Мелбет якісно висвітлює спортивні події. В лінії контори знаходиться близько 40 спортивних дисциплін, більшість з яких знаходиться у розділі live.
 • Також Мелбет активно розвиває напрямок кіберспорту, пропонуючи різноманітні турніри.
 • Рівень коефіцієнтів на сайті прийнятний, а маржа може корегуватися в залежності від рівня турніру.

Що ж таке букмекерська контора?

Букмекерська контора – це організація або компанія, яка займається проведенням ставок як на спортивні заходи, так і на інші події зі світу кіно, політики, культурі тощо. Можна сказати, що букмекери б’ються об заклад з будь-якої події, навіть не спортивного характеру.

Необхідно зазначити, що робити парі люди почали не одне століття назад. Але якщо говорити про першу букмекерську контору, то свій початок вона бере у 1937 році на «туманному Альбіоні».

За минулі десятиліття багато що вже помінялося, але сама суть залишилася незмінною – це все той же прийом коштів на різного роду події. Для когось із користувачів букмекерство являється свого роду розвагою, в той час, як інші вбачають у цьому можливість перевірити свою інтуїцію і заробити солідну суму. До якої б категорії не відносився користувач, однак перед тим як виконати своє перше парі, йому необхідно буде зупинити свій вибір на якійсь із контор.

Як обрати кращого букмекера в Україні?

Якщо беттор зацікавиться питанням пошуку української букмекерської контори, то в першу чергу йому буде потрібно звертати увагу на наступні показники:

 • наявність ліцензії, що гарантуватиме безпеку особистих коштів;
 • ширину і глибину розпису, які дозволять насолодитися усіма перевагами гри;
 • наявність можливості проводити ставки в режимі live;
 • коефіцієнти, які дозволяють розрахувати можливий дохід з парі;
 • наявність прямих трансляцій, яка дає можливість поєднувати перегляд матчів та проведення ставок;
 • наявність зручних та безплатних застосунків;
 • необхідність проходження додаткової ідентифікації;
 • швидкість виплат, а також можливість отримати виграш в будь-який час і зручним способом;
 • кваліфікована робота служби клієнтської підтримки, швидка відповідь по скаргах.

Також важливу роль в оцінці відіграє наявність акцій та бонусів, які дозволяють суттєво збільшити рівень виграшу.

Рейтинг букмекерів: чому важливо знати рейтингове місце контори?

Рейтинги букмекерських контор не так давно почали мати попит, їх основне завдання – підказати новому користувачу, яка БК є надійною і підійде саме йому. Усі контори отримують оцінку виходячи з історії, фінансової стабільності, відгуків користувачів і якості послуг.

Звичайним явищем являється той факт, що чим старша організація, тим вище вона має бути в рейтингу. Не дивлячись на це, бездоганна робота і наявність ліцензії світового рівня, а також якісна рекламна компанія сприяють швидкому укріпленню в рейтингу і нових букмекерів.

Головним завданням рейтингу закладів є убезпечення користувача від потрапляння на шахраїв, а також рекомендація дійсно порядних і надійних БК.

Кращі букмекери України

Ринок азартних послуг в Україні досить насичений, через що новому користувачу буде не важко загубитися у великій кількості БК. До числа найкращих українських контор можна віднести:

 • Паріматч;
 • Фавбет;
 • VBET;
 • Фан Спорт;
 • Betandyou;
 • 1win;
 • Мостбет;
 • Бетвиннер;
 • Мелбет;
 • 1хбет.

Для того, щоб швидко визначити найкращих українських БК, достатньо буде порівняти їх коефіцієнти та вибрати сайт, який пропонує найкращі умови. Попри те не варто забувати й про інші аспекти, не менш важливі, чим розмір доходу.

Необхідно звернути увагу на наступні важливі пункти:

 1. Тільки найкращі контори можуть гарантувати надійну роботу.
 2. Усі компанії можна поділити на нові, а також на організації, що уже давно відомі на ринку азартних послуг. Завжди необхідно звертати увагу саме на такі контори, оскільки не треба буде хвилюватися, що сайт закриється, привласнивши собі усі виграші.
 3. Тільки найкращі букмекери України переймаються рівнем своїх коефіцієнтів. При цьому слід розуміти, що жоден заклад не дасть занадто привабливих умов, щоб не піти на дно. Чим вищим буде можливість перемоги, тим меншим буде й рівень ставки на зустріч. Тільки завдяки дотримуванню цього правила вся індустрія тримається на плаву.
 4. Обираючи відповідного для себе букмекера, важливо звертати увагу на те, чи підтримує контора популярні спортивні дисципліни. Цей фактор напряму впливає на прибуток користувача. Контори витрачають багато зусиль для аналізу спортивних зустрічей, у той час, як клієнтів хвилює результат тільки одного конкретного турніру або матчу.
 5. Спеціальні пропозиції та послуги від контори займають важливу складову при виборі закладу. Саме цей фактор здебільшого відрізняє гральні заклади один від одного, оскільки головна зброя в боротьбі за користувача – це безоплатні ставки, бонусі та акції. Майже кожна контора намагається створити унікальну пропозицію, що дозволить їй обійти конкурентів.

Букмекерські контори онлайн в інтернеті

Онлайн контори являються прикладом для багатьох бізнес-проектів, як необхідно використовувати сучасні технології для стрімкого росту кількості користувачів.

Переваги онлайн букмекерів

Стрімкий розвиток інтернету зробив свій внесок у серйозні зміни абсолютно кожної сфери життя. Спортивні парі у цьому випадку не стали виключенням. С початку нового століття у букмекерській сфері зародилась ціла епоха.

Усі БК стрімголов почали штурмувати світову мережу. Для цього вони створили офіційні сайти, однак перші із них виглядали досить грубо і недосконало. Попервах користувачі вимушені були відвідувати безпосередньо каси контор, щоб поповнити свій рахунок або отримати виграш, система онлайн платежів ще не існувала.

С плином часу необхідність фізичної присутності в БК відпала взагалі, та і самим закладам уже не потрібно було підтримувати цілу мережу офісів. Цьому посприяв стрімкий прогрес, який дозволив створити багатофункціональні онлайн портали, на яких бетторам були доступні всі необхідні інструменти.

Також в останні п’ять років новий поштовх отримав розвиток мобільних ставок на спорт. Для того, щоб користувачі завжди могли залишатися на зв’язку, гральні заклади почали активно використовувати мобільні застосунки, які також мають у своєму арсеналі всі необхідні функції для проведення парі та керування рахунком.

Найкращі БК онлайн

Уряд України прийняв закон про зміни до законодавства, що регулює роботу букмекерів. Попри обмеження з боку держави, майже всі контори були зареєстровані в офшорній зоні та працювали під прикриттям міжнародних брендів. Однак після прийняття закону України про азартні ігри, багато компаній вишукувалися в чергу за вітчизняним дозволом. Найближчим часом більша частина букмекерів отримає цей важливий для легальної роботи дозвіл.

Якщо ж формувати список найкращих вітчизняних букмекерів, то він постійно буде оновлюватися. Висока конкуренція штовхає контори постійно розвиватися, тим самим пришвидшуючи зміни в списку найкращих розважальних закладах.

Сьогодні однією з найпопулярніших контор України являється FavBet, яка тривалий час була спонсором української Прем’єр-ліги. На цьому ж рівні знаходиться і Паріматч. Навіть якщо користувач інтернету і не цікавиться азартними іграми, хоч раз в житті він бачив рекламу цього букмекера. Не так давно на український ринок зайшла міжнародна компанія Vbet. Вона почала стрімко освоювати нове поле, навіть уклавши спонсорську угоду з ФФУ.

Найнадійніші букмекери України

Найнадійнішими компаніями країни вважаються легальні Паріматч та Фавбет. Також великою популярністю користуються контори Фан Спорт, Мелбет, Vbet, Марафон та інші. Варто відзначити, що букмекери з міжнародною ліцензією пропонують широкий вибір ставок, високі коефіцієнти, мають тривалу історію, що дозволяє не сумніватися в їх надійності.

В цілому можна відмітити, що навіть обмеження зі сторони держави не можуть стримати стрімкий розвиток галузі. Контори зі світовим іменем уже давно працюють в мережі, де можуть задовольнити попит навіть найвибагливішого беттора.

Як вибрати кращого букмекера в Україні?

Перед тим як прийняти рішення зареєструватись в якійсь конторі, необхідно визначитися з найкращим букмекером. В першу чергу, гравцям необхідно звернути увагу на ключові пункти, які допоможуть знайти дійсно надійну БК.

 1. Не треба поспішати, необхідно спочатку перевірити декілька сайтів для того, щоб мати уяву про суть роботи з букмекерами.
 2. Обов’язково треба звертати увагу на широту ставок, запропоновану на сайті. Тільки букмекери з багатим на події сайтом дають гарантію, що користувач зможе знайти необхідний для нього турнір.
 3. Букмекер обов’язково має працювати в live, оскільки ставки безпосередньо під час матчу стають все популярнішими. Також контора має проводити трансляції зустрічей, тим самим підігріваючи інтерес до події.
 4. Майже кожний букмекер має в арсеналі застосунок, його відсутність серйозно б’є по репутації закладу. Також необхідно звертати увагу на професійність клієнтської підтримки, яка допомагає конторі утримуватися в лідерах, шляхом зниження негативу зі сторони користувачів.

Легальні БК України з українською ліцензією (КРАІЛ)

Користувачі в Україні можуть здійснювати реєстрацію, проходити ідентифікацію в міжнародних компаніях взагалі без ліцензій. Це дозволяє користувачам знаходити високі коефіцієнти та навіть виводити виграші з мінімальною комісією.

Однак завжди треба мати на увазі, що співпраця с такими організаціями може мати негативні наслідки. Беттор взагалі ризикує залишитися без коштів, або втратити доступ до персональних даних.

Деякі гравці досі чекають на те, щоб в країні запрацювали наземні ППС. При цьому уже зараз немає потреби кудись виходити з дому, щоб пограти в легальній конторі, усі заклади давно перейшли в онлайн.

Усі легальні букмекери пройшли експертну перевірку, яка підтверджує їх спроможність проводити ставки. Наявність дозволів гарантує користувачам БК безпеку, захист персональних даних, а також забезпечує повний доступ до своїх коштів.

До таких букмекерів належать:

 • Паріматч
 • VBET
 • Фан Спорт
 • 1хбет

Букмекери з ліцензією – гарантія безпеки

Не можна недооцінювати важливість ліцензії. Процес легалізації в Україні тільки набирає обертів. У будь-якому випадку, наявність повного пакета документів – це в першу чергу підтвердження чесності закладу.

Також усі легальні контори працюють без обмежень і не потребують пошуку дзеркал. Ліцензійні контори України дають гарантію того, що користувачі не натраплять на шахраїв, які можуть забрати не тільки виграш, але й особистий кабінет.

Додатковими перевагами легальних букмекерів України є:

 • конфіденційність інформації про користувача та його операції;
 • надійний захист реквізитів платіжних засобів та особистих банківських рахунків;
 • своєчасне та швидке зняття зароблених виграшів.

Слід зазначити, що заборонити користуватися нелегальними конторами ніхто не може. При цьому беттор має сам розуміти, що в будь-який момент йому можуть порізати ліміти, поміняти коефіцієнт, або що найгірше, взагалі заблокувати доступ до своєї сторінки.

Ліцензії букмекерських контор

Однією з найкращих ліцензій у світі вважається дозвіл від Кюрасао, по якому працюють понад 70% усіх гральних закладів. Вартість цього дозволу може коливатися від 11 і до 50 тисяч доларів.

Ліцензія острова Мен також має попит і видається, починаючи з 2001 року. Перевагою даного типу дозволу являється те, що сума податків залежить від розміру доходу.

Європейську ліцензію видає Мальта. Такий дозвіл сприяє підвищенню рівня довіри до закладу, оскільки підтверджує статус букмекера. Рішення по кожній конторі приймається комісією і потребує декількох етапів схвалення.

Також у світі цінується дозвіл від Гібралтару. Ця ліцензія приносить БК багато переваг, при цьому вона коштує від 30 і до 70 тисяч доларів.

Закон України про азартні ігри

Згідно з законопроектом, прийнятим ВР України у 2020 році, для букмекерів установлюються спеціальні вимоги по ігровому обладнані та його сертифікації.

 • Для роботи в мережі пропонується обов’язковий моніторинг, а також підключення до домену .UA, з можливістю установлення добровільного обмеження витрат.
 • Букмекерам також заборонено укладати парі на події, які мають ознаки лотереї, на віртуальні ігри, а також на генеровані результати. Усі виграші мають виплачуватися в термін, не перевищуючий 10 діб.
 • Ліцензія на здійснення діяльності видається терміном на 5 років. Коштує дозвіл 30 тисяч мінімальних зарплат (141,7 мільйона гривень).