Буковина виграла у Чернігова: за чернівецьку команду знову забив досвідчений Сергійчук

Переглядів 1058
Михайло Сергійчук. Фото: Буковина
Чернівецька Буковина на своєму полі перемогла Чернігів з рахунком 3:1. Два переможні голи команда з Чернівців забила під завісу зустрічі з муніципалами.

14 квітня в рамках другого туру «Групи вибування» Першої ліги чернівецька Буковина зустрілася з Черніговом.

Перший тайм завдяки голу на четвертій хвилині зустрічі у виконанні Іллі Скрипника виграла Буковина. У середині другої половини поєдинку Анатолій Романченко реалізував пенальті та повернув матчу статус паритету.

Вже ближче до завершення протистояння Кирило Прокопчук та досвідчений Михайло Сергійчук, який забив у другому матчі поспіль, записали до свого активу голи та допомогли чернівецькій команді перемогти з рахунком 3:1.

Перша ліга. «Група вибування». 2 тур

Буковина – Чернігів – 3:1 (1:0)

Голи: Скрипник, 4, Прокопчук, 80, Сергійчук, 83 – Романченко, 67 (з пенальті).

Зазначимо, що в попередньому матчі Буковина з голом Сергійчука виграла у Полтави з рахунком 2:1.