«Думаю, що Маріуполь збереже прописку в Першій лізі»: Краснопьоров поділився очікуваннями від продовження сезону

Переглядів 975
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
«Думаю, що Маріуполь збереже прописку в Першій лізі»: Краснопьоров поділився очікуваннями від продовження сезону
Олег Краснопьоров. Фото: facebook.com/karpaty.lviv
Олег Краснопьоров, який очолює ФСК Маріуполь, висловився про першу частину сезону та поділився очікуваннями від продовження чемпіонату України.

Головний тренер ФСК Маріуполь Олег Краснопьоров поділився враженнями від виступів своєї команди в першій частині цього сезону Першої ліги.

«Для нас це був дуже складний рік. Не могли навіть уявити, що братимемо участь у VBET UA Перша. Проте, завдяки ЗСУ та Володимиру Зеленському футбол в Україні існує під час війни. Головний інвестор клубу Олександр Ярошенко зателефонував і сказав, що має на меті зберегти футбол в Маріуполі», – сказав Олег Краснопьоров в інтерв’ю pfl.ua.

Також наставник призовців зазначив, що, на його думку, маріупольська команда збереже прописку в Першій лізі.

«Більшість наших футболістів не мали змоги тренуватися до початку зборів. Зібралися за чотири тижні до початку чемпіонату і це не могло не вплинути на результати команди. Вважаю, що нам вдалося прогресувати від гри до гри. Думаю, що Маріуполь збереже прописку в VBET UA Перша», – додав Краснопьоров.

Додамо, що після першої частини сезону ФСК Маріуполь з сімома очками в активі розташувався на восьмій позиції в турнірній таблиці Групи А Першої ліги.