Інгулець рветься в УПЛ, поразка Вікторії та тріумф Поділля: результати суботніх матчів Першої ліги

Переглядів 2930
Інгулець. Фото: ФК Інгулець
Сьогодні, 13 квітня, відбулося п’ять поєдинків в рамках Першої ліги. Інгулець мінімально обіграв Епіцентр, а інші результати сьогоднішнього ігрового дня ви можете побачити нижче.

Розпочнемо із Групи вибування Першої ліги.

Перша ліга. Група вибування, 4-й тур

Розпочали сьогоднішній ігровий день Поділля та Металург Запоріжжя. Господарі не мали суттєвих проблем в цьому матчі та здобули впевнену перемогу із рахунком 3:1.

Поділля – Металург З – 3:1

Голи: Кобзар, 23, Корєшков, 43, Савчук, 65 – Шейн, 17

Потім тернопільська Нива приймала ФК Чернігів. Команди не змогли порадувати вболівальників забитими м’ячами, тому фінальний свисток зафіксував нульову нічию.

Нива Т – ФК Чернігів – 0:0

Останніми в цій групі грали Буковина та Гірник-Спорт. Господарі повели в рахунку ще у першому таймі, але гості відігралися ще до перерви. В другій половині гри голів не було і матч закінчився внічию – 1:1.

Буковина – Гірник-Спорт – 1:1

Голи: Палагнюк, 35 – Тузенко – 39

Таблиця Групи вибування Першої ліги

В Групі підвищення Першої ліги відбулося два поєдинки.

Перша ліга. Група підвищення. 4-й тур

Першими розпочали свій матч Інгулець та Епіцентр. Господарі здобули мінімальну перемогу в цьому матчі, забивши в другому таймі після вилучення у складі опонентів.

Інгулець – Епіцентр – 1:0

Гол: Мельничук, 66

Паралельно грали Вікторія та Прикарпаття. Гості вели в рахунку 1:0 і змогли втримати свою перевагу до кінця поєдинку. Відзначимо, що матч переривала повітряна тривога.

Вікторія  – Прикарпаття – 0:1

Голи: Кос, 11