Кадрові перестановки Карпат: команда Маркевича планує запросити на одну з керівних посад Русола

Переглядів 6940
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
3 голоси
Кадрові перестановки Карпат: команда Маркевича планує запросити на одну з керівних посад Русола
Мирон Маркевич. Фото: Фото: Google
Чинний генеральний директор Дніпра-1 Андрій Русол з нового сезону може посісти аналогічну посаду у львівських Карпатах. Також у «левів» може з'явитися новий спортдир.

У львівських Карпатах намічається серйозна перебудова, а радше кадрова міні-революція. За інформацією порталу Sport.ua, після закінчення сезону Першої ліги львівський клуб може оголосити про перехід до себе на роботу дуже відомих у футбольних колах функціонерів.

Мова йде про поки чинного гендиректора Дніпра-1 Андрія Русола, який посяде аналогічну посаду в львівському клубі.

На посаду ж спортивного директора «левів» претендує колишній спортивний директор Олександрії Олександр Марков, який залишив свій колишній клуб після скандалу у грі проти Шахтаря через незаявленого Івана Калюжного.

Також, за інформацією джерела, у Карпати має прийти ще й новий голова селекційної служби. Цей напрямок у львівському клубі хочуть довірити Артему Засядьвовку, який як футболіст виховувався в київському Динамо, а потім працював у Севастополі, німецькому Мюнхені 1860, аналітичній компанії Wyscout та ковалівському Колосі.

  • Наразі Карпати посідають перше місце в чемпіонській групі, маючи 65 очок. У другого Інгульця 64 бали. Обидві команди вже забезпечили собі вихід в УПЛ на наступний сезон.
  • В останньому турі вони зустрінуться очній дуелі та визначать переможця дивізіону.