Карпати переграли Металіст у матчі, який тривав три з половиною години: тур Першої ліги стартував у Львові

Переглядів 3333
Карпати та Металіст відкривали програму п'ятого туру Першої ліги. Зустріч у Львові завершилася переконливою перемогою господарів з рахунком 3:0.

Інтрига в матчі почала згасати вже на другій хвилині, коли капітан Карпат Чачуа на другій хвилині вивів господарів вперед. Футболісти Карпат з перших хвилин захопили ініціативу, однак розвинути успіх завадила повітряна тривога, яка спричинила паузу у грі.

За декілька хвилин гра була поновлена, проте команди вдруге були змушені йти у сховище та чекати завершення другої повітряної тривоги.

Після відновлення гри Карпати подвоїли перевагу в рахунку, коли Демченко засмутив колишніх партнерів по команді. Перший тайм завершився з рахунком 2:0 на користь Карпат.

По перерві господарі грали по результату. Металіст в другому таймі намагався шукати щастя біля воріт суперника, проте прикра помилка свого ж голкіпера призвела до третього пропущеного голу.

На 85-й хвилині Рибак не впорався з ударом Рябова, який встановив підсумковий рахунок у зустрічі – 3:0 на користь Карпат.

Під час поєдинку з'явилася інформація, що голкіпер Металіста після матчу з Карпатами приєднається то львівського клубу на правах оренди з правом викупу.