Карпати у меншості в компенсований час дожали Полтаву: команда Маркевича здобула перемогу завдяки пенальті

Переглядів 3128
У суботу, 23 березня, у поєдинку першого туру Першої ліги групи Чемпіонська львівські Карпати на своєму стадіоні приймали СК Полтава. Зустріч завершилася перемогою господарів з рахунком 2:1.

Сьогодні до Львова повернувся футбол після зимової перерви. Карпати на своєму стадіоні приймали СК Полтава.

У першому таймі забитих м'ячів уболівальники так і не побачили. На 54-й хвилині господарі відкрили рахунок завдяки точному удару Павла Полегенька.

Через чотири хвилини Карпати залишились у меншості після вилучення Богдана Векляка.

СК Полтава зуміла відіграти на 79-й хвилині. Микола Бужин відправив м'яч у сітку воріт Карпат.

Підопічні Мирона Маркевича кинули всі сили в атаку і добилися свого. В компенсований час арбітр призначив пенальті, який реалізував Полегенько.

Зазначимо, що переможна серія Карпат у Першій лізі налічує вже чотири матчі поспіль.

Перша ліга

Група Чемпіонська

1-й тур

Карпати – Полтава – 2:1

Голи: Полегенько, 54 (1:0). Бужин, 79 (1:1). Полегенько, 90+4 – з пенальті (2:1).

• На даний момент Карпати посідають перше місце в групі Чемпіонська, набравши 48 очок.
  • Полтава розташувалася на сьомій сходинці, маючи у своєму активі 29 балів.