Маркевич продовжив тріумфальну ходу: Карпати здобули чергову впевнену перемогу

Переглядів 9045
7 голосів
Мирон Маркевич. Фото: ФК Карпати
Карпати провели ще один товариський матч в рамках підготовки до другої частини сезону Першої ліги. На цей раз команда Мирона Маркевича обіграла Скалу 1911.

У вівторок, п'ятого березня, Карпати в рамках підготовки до другої частини сезону зустрілися з друголіговою Скалою 1911. Поєдинок закінчився перемогою львів'ян із рахунком 3:1.

Ця гра стала для команди Мирона Маркевича шостою товариською цього року, в яких вони не виграли лише одну – проти Хусту (1:1).

В матчі зі Скалою 1911 Карпати відкрили рахунок вже на 10-й хвилині зусиллями Яна Костенка, однак доволі швидко Роман Цень відновив рівновагу.

Проте ще у першому таймі Тарас Саків знову вивів львів'ян вперед, а вже у другій половині гри Вадим Сидун встановив фінальний рахунок.

Товариський матч.

Карпати – Скала 1911 – 3:1

Голи: Костенко (10'), Саків (27'), Сидун (65') – Цень (19')

• Карпати розпочнуть другу частину сезону у групі за підвищення Першої ліги. Більш того, вони є там лідерами, маючи 45 очок.
  • Скала 1911 в свою чергу йде п'ятою в турнірній таблиці Другої ліги: 25 балів та матч в запасі.
  • В кінці березня Карпати зіграють перший офіційний поєдинок 2024 року проти СК Полтава, а Скала 1911 зустрінеться з вінницькою Нивою.