Металіст і Минай провели яскравий очний матч: команди Аніщенка і Любеновича порадували фанатів голами

Переглядів 5710
Андрій Аніщенко. Фото: ФК Металіст
На «Минай-Арені» пройшов перший передсезонний матч між Металістом та Минаєм. Харків'яни здобули впевнену перемогу, а глядачі побачили чотири м'ячі.

У суботу, 29 червня, Минай прийняв Металіст на своєму полі в рамках товариського поєдинку для підготовки до наступного сезону. Команда Андрія Аніщенка обіграла закарпатців з рахунком 3:1.

Харків'яни доволі швидко відкрили рахунок зусиллями Данила Кайдалова, який забив уже на 15-й хвилині.

Інші три м'ячі сталися вже у другому таймі і першими забили знову гравці Металіста, а саме Єгор Шерстюк.

Минай зумів скоротити відставання результативним ударом Назарія Воробчака, проте в кінці зустрічі команда Аніщенка знову засмутила закарпатців – відзначився Віталій Федорів.

Товариський матч.

Минай – Металіст – 1:3

Голи: Воробчак (65') – Кайдалов (15'), Шерстюк (60'), Федорів (86')

• Нагадаємо, що за підсумками минулого сезону Минай посів 15-те місце в турнірній таблиці УПЛ та вилетів до Першої ліги.
  • Однак команда Желько Любеновича все ще має шанси залишитися у Прем'єр-лізі через проблеми Дніпра-1.
  • Металіст у свою чергу зумів стати четвертим у групі вибування Першої ліги.