Металіст продовжує падіння у Другу лігу: команда Аніщенка програла втретє за останні чотири матчі

Переглядів 578
Андрій Аніщенко. Фото: ФК Металіст
Харківський Металіст зіграв матч перенесенного сьомого туру Першої ліги проти Прикарпаття. Команда Андрія Аніщенка знову поступилася і продовжила свою жахливу серію без перемог.

У середу, 11-го жовтня, Металіст зіграв поєдинок перенесенного сьомого туру Першої ліги України проти Прикарпаття. Харківська команда вкотре поступилася – на цей раз із рахунком 0:1.

У першому таймі жодна з команд не зуміла довести свою атаку до результативного удару, проте у другій половині ситуація виправилася.

На 73-й хвилині нападник Прикарпаття Андрій Хома зумів реалізувати вигідний момент та забив вже свій шостий гол в нинішньому сезоні Першої ліги, завдяки чому став одноосібним лідером бомбардирської гонки чемпіонату.

Перша ліга. 12-й тур.

Металіст – Прикарпаття – 0:1

Голи: Андрій Хома (73')

• Зазначимо, що ця поразка стала для клубу Олександра Ярославського сьомою в нинішньому сезоні Першої ліги, а серія без перемог продовжується вже ті самі сім поєдинків. У них три поразки за останні чотири гри.
  • А от переможці поєдинку закінчили свою серію – до цього Прикарпаття п'ять матчів поспіль зіграли внічию.
  • Підопічні Андрія Аніщенка все ще посідають останню, 10-ту сходинку турнірної таблиці групи А, маючи в своєму активі шість балів після 11 ігор.
  • Прикарпаття, в свою чергу, завдяки такому результату змогло піднятися на сьоме місце – у них 12 очок і для того, щоб дістатися п'ятої сходинку команді Олега Рипана не вистачає двох пунктів.
  • В наступному турі Металіст зустрінеться з Поділлям 15-го жовтня.
  • Прикарпаття зіграє проти Карпат, які є лідерами чемпіонату.