Металіст розгромно виграв у Металурга: запорізька команда в другому матчі поспіль пропустила чотири голи

Переглядів 281
Металіст - Металург. Фото: YouTube
Харківський Металіст із голами Ісаєнка, Дігтяря, Рязанцева та Луціва впевнено переграв Металург. Гості порадували своїх фанів голом престижу від Костюченка.

31 березня в рамках другого туру Групи Вибування Першої ліги харківський Металіст зустрічався з запорізьким Металургом.

Слобожанська команда здобула впевнену перемогу з рахунком 4:1.

У першому таймі команди обмінялися голами – за харків’ян забив Євген Ісаєнко, у складі запорізького колективу точним виявився Дмитро Костюченко. У другому таймі забивав тільки Металіст і зробив він це тричі. Голи до свого активу записали Кирило Дігтярь, Євген Рязанцев та Петро Луців.

Перша ліга. Група Вибування. 2 тур

Металіст (Харків) – Металург (Запоріжжя) – 4:1

Голи: Ісаєнко, 12, Дігтярь, 61, Рязанцев, 63, Луців, 90 (з пенальті) – Костюченко, 22.

• У попередньому турі Металург також із рахунком 1:4 програв Хусту, а Металіст розписав мирову 0:0 з Кременем.
  • Наразі Металіст із 18 очками в активі посідає п'яте місце в турнірній таблиці Групи вибування Першої ліги. Металург із 25 балами іде другим.
  • У наступному турі Металіст зустрінеться з Гірником-Спорт (06.04), а Металург протистоятиме Ниві (07.04).