Металург зіграв з Хустом, а Чернігів – з Поділлям: результати матчів групи на вибування Першої ліги

Переглядів 705
Сьогодні, 23 березня, у матчах дебютного туру Першої ліги «Групи вибування» ФК Чернігів приймав Поділля, а багатостраждальний запорізький Металург зіграв проти аутсайдера Хуста.

У суботу, 23 березня, відбулися два поєдинки в рамках Першої ліги «Групи вибування».

В першому поєдинку дня ФК Чернігів, який йде на передостанній позиції, приймав Поділля. Перший тайм склався чудово для гостей, адже вони відзначилися двічі і пішли на перерву, перемагаючи із рахунком 2:0.

Однак господарі не хотіли здаватися і змогли зіграти в нічию, забивши два м'ячі в другій половині гри. Фінальний свисток зафіксував мирову 2:2.

Перша ліга «Група вибування», 1-й тур

ФК Чернігів - Поділля - 2:2

Голи: Кривобороденко, 65, Федосов, 70 - Боженар, 6, Оробець, 20

У другому матчі Металург Запоріжжя зустрічався із Хустом. Відзначимо, що господарі дуже змінилися після зимової паузи, адже команду покинуло багато футболістів та головний тренер. Нагадаємо, що сайт «Український футбол» ексклюзивно поспілкувався із колишніми наставником та гравцем Металурга.

У цьому поєдинку команди провели рівний перший тайм, адже закінчили його в гольову нічию 1:1, але вже по перерві гості швидко змогли вийти вперед. Потім Хуст забив ще двічі і розгромив Металург із рахунком 4:1.

Металург З - Хуст - 1:4

Голи: Васильченко, 20 - Шевчук, 21, Новіков 48, Чабан, 73, Гарнага

• Металург займає 11-ту сходинку в «Групі вибування» Першої ліги, маючи у своєму активі 25 очок.
  • Хуст із 14-ма балами знаходиться на 17-й позиції.
  • ФК Чернігів завдяки нічиїй набрав 14 очок та йде 19-м в турнірній таблиці.