Оболонь та ЛНЗ забезпечили собі вихід до «чемпіонського раунду» Першої ліги: раніше туди пробилися ще три команди

Переглядів 1011
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
Оболонь та ЛНЗ забезпечили собі вихід до «чемпіонського раунду» Першої ліги: раніше туди пробилися ще три команди
Оболонь-Арена. Фото: Google
Столична Оболонь та черкаський ЛНЗ приєдналися до житомирського Полісся, львівських Карпат та Епіцентру з Хмельниччини. Ці команди зіграють в «чемпіонському раунді» Першої ліги.

Київська Оболонь та ЛНЗ з Черкас достроково стали учасниками «чемпіонського раунду» Першої ліги.

12 листопада у рамках 12 туру Першої ліги обидві команди зіграли в нічиї. Оболонь розписала мирову 0:0 з Гірником-Спорт, а ЛНЗ зіграв 2:2 із Черніговом.

Таким чином, ЛНЗ з 24 очками та Оболонь з 23 балами достроково кваліфікувалися у другий етап змагань Першої ліги, де продовжиться боротьба за вихід до УПЛ.

До слова, раніше до «чемпіонського раунду» Першої також достроково вийшли житомирське Полісся, львівські Карпати та Епіцентр з Хмельниччини. Другий етап змагань відбудеться навесні 2023 року.

Додамо, що розклад у верхній частині турнірної таблиці Групи А Першої ліги такий: Полісся впевнено лідирує з 31 очком, другими з 25 балами ідуть Карпати, а третю позицію з 23 очками посідає Епіцентр. За четверту путівку до «чемпіонського раунду» посперечаються Нива (16 очок) та Прикарпаття (14 балів).

Що стосується стану справ у турнірній таблиці Групи Б Першої ліги, то тут після ЛНЗ та Оболоні третім іде з 18 очками Кремінь, а четверту позицію з 16 балами в активі займає запорізький Металург.