Перша ліга: Кремінь розгромом перервав шестиматчеву серію без перемог, Поділля здобуло нічию з Епіцентром

Переглядів 2209
5 голосів
Вболівальники Кременя. Фото: Фейсбук ФК Кремінь
В українській Першій лізі двома п'ятничними поєдинками в Кременчуці та Кам'янці-Подільському розпочався 13-й тур. Обидва поєдинки видалися результативними.

Диво в Кременчуці. Інакше перемогу місцевого Кременя і назвати важко, бо ж востаннє команда з Черкащини святкувала вдома вікторію аж 27 листопада 2022 року! Тоді вдалося переграти Чернігів (3:0).

Й от, не минуло й року, як місцеві фанати можуть відсвяткувати. Головним героєм Кременя в протистоянні з Гірником-Спорт став 21-річний півзахисник Симон Галоян, який вистрелив дубдем: одним до повітряної тривоги, через яку довелося призупиняти поєдинок, одним після.

Україна. Перша ліга

Група В

Кремінь – Гірник-Спорт – 4:1

Голи: Галоян, 15, 74, Жданович, 32, Трофимюк, 52  – Тузенко, 30.

• Після 13 турів Кремін має в активі 11 очок та посідає восьму сходинку в турнірній таблиці Першої ліги (Група А). Гірник-Спорт має в активі на одне очко більше і розмістився на одну сходинку вище – сьоме місце.

Результат гри в Кам'янці-Подільському теж сміливо можна вважати сенсаційним, адже місцевий Епіцентр ведучи в рахунку з різницею у два м'ячі, примудрився впустити перемогу.

Поділля перевернуло гру за 11 хвилин до завершення основного часу, поклавши два голи. Рятівниками подолян стали форвард Станіслав Василенко та наддосвідчений півзахисник Євген Задоя, добре відомий виступами за Колос з Ковалівки.

Група А

Епіцентр – Поділля – 2:2

Голи: Беженар, 45+2, Кравчук, 53 – Василенко, 79, Задоя, 88.

• Після нічиєї з Поділлям Епіцентр має в активі 18 очок і посідає третю сходинку в турнірній таблиці Першої ліги (Група В). Поділля наразі займає восьмий забель. В доробку команди з Хмельницького 13 пунктів.
  • Ще три поєдинки 13-го туру Першої ліги буде зіграно завтра, 21 жовтня.
  • Нива з Бузової прийматиме лідера чемпіонату Карпати зі Львова, Агробізнес зустрінеться з Хустом, а Вікторія з Діназом.