Полісся рестартувало в Першій лізі з поразки: до сьогодні житомиряни нікому не поступалися

Переглядів 2509
Полісся. Фото: Google
Вчора після чотиримісячної перерви відновився сезон у Першій лізі. Головною сенсацією в чемпіонській групі стала поразка Полісся МФК Металург( 1:2).

На гол Пилипа Будківського гості з Запоріжжя відповіли дублем Олексія Сидорова, який приголомшив головного претендента на УПЛ.

Найбільш вибуховий епізод в матчі прийшовся на заключні хвилини зустрічі, коли хавбек Полісся Вадим Червак отримав пряму червону картку за агресивну поведінку по відношенню до головного арбітра Софії Причини.

24-річна арбітриня проігнорувала не побачила порушення у штрафному майданчику у хавбека Металурга Олександра Сніжка на гравці Полісся Артемові Козаку, що викликало невдоволення у представників Полісся, які вимагали пенальті.

Зазначимо, що ця поразка стала першою в сезоні для Полісся у 15 матчах. Через нього команда поступилася першим місцем у турнірній таблиці Оболоні. Наразі київський клуб випереджає підопічних Юрія Калитвинцева на одне очко.

Наступний матч Полісся проведе 15 квітня проти Кременя.