Полтава знищила МФС Маріуполь, а як зіграли Металіст та Минай: турнірна таблиця Першої ліги після 8-го туру

Переглядів 95
Логотип Першої ліги. Фото: ПФЛ
У неділю, 22 вересня, закінчився восьмий тур Першої ліги України. Харківський Металіст впевнено здолав Минай, а СК Полтава розгромила ФСК Маріуполь.

Сьогодні, 22 вересня, закінчився восьмий тур Першої ліги. Перший матч у неділю відбувся між СК Полтавою та ФСК Маріуполем, якого, за чутками, може придбати ексзахисник донецького Шахтаря Ярослав Ракицький.

Господарі поля розгромили гостей та перемогли із рахунком 3:0. СК Полтава відзначилася одним голом в першому таймі та ще двома в другому.

СК Полтава – ФСК Маріуполь – 3:0

Голи: Плахтир, 32, Щербак, пен. 69, Місюра, 83

У другому матчі сьогоднішнього дня Минай приймав харківський Металіст. Ще в першому таймі гості здобули комфортну перевагу, забивши двічі, а потім в другому таймі відзначились втретє. Відзначимо, що на 78-й хвилині отримав червону картку гравець Минаю Чуєв.

Минай – Металіст – 0:3

Голи: Луців, 15, 45, Чідомере, 75