«Попросив би кореспондентів»: наставник Карпат звернувся до журналістів – що сказав Маркевич

Переглядів 27904
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
2 голоси
«Попросив би кореспондентів»: наставник Карпат звернувся до журналістів – що сказав Маркевич
Мирон Маркевич. Фото: Фейсбук ФК Карпати (Львів)
Головний тренер львівських Карпат Мирон Маркеич підбив підсумки виступів галицьких «левів» на першому етапі чемпіонту України в Першій лізі та звернувся до журналістів з проханням не писати, що його команда вже вийшла до УПЛ.

Мирон Маркевич поспілкувався з представниками ЗМІ на спеціально скликаній, підсумковій пресконференції перед зимовою перервою і попросив всіх акур пера та тримачів мікрофонів передчасно не хвалити його підопічних.

«Вся боротьба попереду. У нас є гандикап, але, повірте мені, ми будемо налаштовувати всіх футболістів і самі себе на те. Що все попереду. 

Попросив би кореспондентів не записувати, що ми вже чемпіони світу і т.д. Це є дуже важливо, тому що ми програли Епіцентру і вже, напевно, коментарі почитали, що їм навішали медалі», – сказав Мирон Маркевич під час пресконференці у Львові. 

  • За підсумками першого етапу розіграшу Першої ліги Карпати набрали 45 очок та впевнено виграли боротьбу в групі А. 
  • Після поновлення чемпіонату в Першій лізі львів’яни в десятці команд, котрі посіли у групі А та В місця з першого по п’яте, змагатимуться за два перших місця, які дадуть змогу підопічним Мирона Маркевича зіграти в перехідних поєдинках за право зіграти в УПЛ з командами, які в еліті посядуть 13-14 підсумкові місця.