Прикарпаття виграло з рахунком 6:1 на своєму полі: команда з Івано-Франківська зробила подарунок на День міста

Переглядів 1639
Прикарпаття святкує перемогу. Фото: Прикарпаття
Прикарпаття з Івано-Франківська здобуло перемогу з рахунком 6:1. Таким чином, колективу вдалося привітати мешканців свого міста зі святом, яке відзначається сьомого травня.

Шостого травня в рамках п'ятого туру Групи «Вибування» Першої ліги Прикарпаття на своєму полі розгромно з рахунком 6:1 виграло у Гірника-Спорт.

Першою забила команда з Горишніх Плавнів після автоголу Василя Цюцюри. Але до перерви Прикарпаттю вдалося камбекнути, завдяки голам Михайла Писка та Сергія Швеця. У другій половині зустрічі на 68 хвилині Андрій Хома збільшив перевагу господарів. На 69 та 71 хвилинах Цюцюра виправився за автогол та забив два м'ячі, оформивши дубль. На 90 хвилині Дмитро Шинкаренко забив шостий м'яч у ворота гостей.

У підсумку Прикарпаття виграло зустріч з розгромним рахунком 6:1! Таким чином, Прикарпаття привітало мешканців Івано-Франківська з Днем міста, яке відзначається сьомого травня. Цього року Прикарпаття відзначає 361 рік народження!

Перша ліга. Група «Вибування». 5 тур

Прикарпаття – Гірник-Спорт – 6:1

Голи: Писко, 14, Швець, 43, Хома, 68, Цюцюра, 69, 71, Шинкаренко, 90 - Цюцюра, 2 (автогол).

Також Діназ та Скорук розписали мирову 1:1. Обидва голи були забиті на початку зустрічі.

Діназ - Скорук - 1:1

Голи: Салабай, 9 - Шмигельський, 7.

Прикарпаття у Групі «Вибування» лідирує з 20 очками в активі. Гірник-Спорт з сімома балами іде восьмим. Скорук із 18 очками іде другим, а Діназ з 14 балами посідає п'яту позицію.