Розформування другої та жіночої команд: Металург повідомив сенсаційні деталі через зміни у бюджеті

Переглядів 1460
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
Розформування другої та жіночої команд: Металург повідомив сенсаційні деталі через зміни у бюджеті
Емблема Металурга. Фото: Металург
Важливі зміни відбулися у КП «МФК Металург». З цього приводу прес-служба запорізького клубу зробила офіційну заяву, шукаючи інвесторів.

На сесії Запорізької міської ради прийнято рішення, що визначило подальший розвиток футбольного клубу в Запоріжжі. Збереження футбольної команди отримало підтримку збоку міської влади та громади, проте бюджет-2024 приніс важливі зміни. 

Депутати вирішили скоротити фінансування КП «МФК Металург» на 14,5 мільйонів гривень у порівнянні з минулим роком. Це рішення змусило клуб розірвати контракти з деякими футболістами, у зв'язку з чим у процесі розформування перебуває Металург-2, по завершенні сезону буде розформовано жіночу команду МФК Металург, також скорочується штат тренерів футбольної школи. Про це пише прес-служба запорізького клубу.

«Водночас клуб та міська влада шукає надійних партнерів, які готові разом із нами розвивати професійний футбол у Запоріжжі та бути співвласниками клубу. Ми відкриті для співпраці з потенційними інвесторами та спонсорами на прозорих умовах», – зазначається у заяві.

Бюджет КП «МФК "Металург» на 2024 рік складає 48,8 мільйонів гривень, з яких 27,1 мільйона спрямовано на утримання інфраструктури клубу. Підтримка приватних інвесторів стане ключовим фактором у збереженні й розвитку професійного футболу в Запоріжжі та подальших успіхах місцевих команд на всеукраїнському рівні.

  • На даний момент Mеталург посідає перше місце в групі «Вибування» Першої ліги, набравши 25 очок.
  • Лідером Першої ліги є Карпати (Львів), у яких 45 балів.