«Серйозний проект із серйозним фінансуванням»: відомо, на яких умовах Маркевич очолить Карпати

Переглядів 18591
Дмитро Котков Дмитро Котков
6 голосів
«Серйозний проект із серйозним фінансуванням»: відомо, на яких умовах Маркевич очолить Карпати
Мирон Маркевич. Фото: Google
Мирон Маркевич стане головним тренером львівських Карпат. За словами Віктора Вацка, для досвідченого спеціаліста будуть створені гарні умови для досягнення результатів.

Український журналіст Віктор Вацко висловився стосовно того, що Мирон Маркевич очолить львівські Карпати, які в наступному сезоні гратимуть в Першій лізі України.

«Я знаю, що переговорний процес іде і в принципі він близький до успішного завершення. Я знаю, що мова йде про серйозний проект із серйозним фінансуванням. Наскільки я чув, на даний момент говорять про трирічний план розвитку клубу і всі умови створені для Маркевича», – сказав Вацко в ефірі авторської передачі на YouTube.

За словами Вацка, у Маркевича чудова форма в його 72 роки: 

«Ви подивіться на Маркевича, якому за 70 років. І всім нам, дай Бог, щоб ми були в такому стані, в такій формі, як Маркевич, в свої 70+! Я вважаю Мирона Богдановича Маркевича одним із найяскравіших символів львівських Карпат періоду незалежності України».

Зазначимо, що в 90-ті Маркевич разом з Карпатами двічі грав у фіналах Кубку України, а також став бронзовим призером чемпіонату України 1997/1998.