Скандал в українському футболі: УАФ вважає, що матч Металіста мав договірний характер – розпочато перевірку

Переглядів 390
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
3 голоси
Скандал в українському футболі: УАФ вважає, що матч Металіста мав договірний характер – розпочато перевірку
Будинок футболу. Фото: УАФ
В УАФ розпочали офіційну перевірку поєдинку Першої ліги між харківським Металістом та Кремнем (2:1) у шостому турі Групи на вибування. Команди підозрюють у змові.

Сьогодні, у п'ятницю, 26 квітня, Металіст обіграв Кремінь (2:1) в шостому турі групи вибування Першої ліги. І ледь не по завершенню звітного поєдинку він потрапив під підозру УАФ, як такий, де могло відбутися маніпулювання результатом.

Як повідомляє пресслужба УАФ, новий голова Комітету з етики та чесної гри асоціації Андрій Давиденко вже особисто розпочав перевірку за фактом можливого впливу або маніпулюванням на результат матчу. Простою мовой, йдеться про гру на контору, або, як прийнято називати подібні ігри в навколофутбольних колах – договірняк.

На даний час збираються всі необхідні дані. Про результати перевірки оголосять після закінчення слідства.

  • Харківський Металіст посідає 14-те місце у турнірній таблиці Першої Ліги (Група вибування), маючи в доробку 25 очок.
  • У наступному турі харків'яни на виїзді зіграють проти запорізького Металурга. Поєдинок має відбутися 4 травня і розпочатися о 15:00.
  • Кремінь займає останній, 20-й рядок: 17 залікових балів. В наступному турі команда з Кременчука вдома прийматиме хмельницьке Поділля. Матч заплановано на 4 травня. Стартовий свисток має прозвучати о 15:00.