«Сподіваюся, що Головко виведе Діназ на новий рівень»: Старенький оцінив дебют команди у Першій лізі

Переглядів 685
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
«Сподіваюся, що Головко виведе Діназ на новий рівень»: Старенький оцінив дебют команди у Першій лізі
Діназ. Фото: ФК Діназ
Директор Діназу Сергій Старенький підсумував виступи команди з Вишгорода у Першій лізі. Команда вперше за 23 роки пробилася до другого за силою дивізіону чемпіонату України.

Колишній футболіст Десни та Олександрії вважає, що виступи у Першій лізі мотивують молодих вихованців школи Діназу прогресувати, щоб проявити себе на високому рівні.

«Щодо результатів, то вважаю, що виступили непогано. Обіграли такий самий муніципальний клуб Прикарпаття в Івано-Франківську. Зіграли гідно проти Карп та Епіцентру, в яких бюджети набагато більші, ніж у нашого клубу.

Вдячний Олександру Головку, який провів дуже якісну роботу. Важливо, що нам все ж таки вдалося зібрати команду. Головко - це ідейна людина, яка працює не заради грошей. Хочеться більше з ним опрацювати разом. Думаю, що Діназ заслужено посів шосте місце у своїй групі, адже чудес не буває. Сподіваюся, що у нас із ним буде довга співпраця, яка зможе вивести Діназ на новий рівень», – розповів Старенький в інтерв'ю SportArena.

Раніше повідомлялося, що після першого кола Діназ залишили шестеро гравців.

Діназ за підсумками першої частини сезону Першої ліги з десятьма очками в активі став шостим в турнірній таблиці Групи А.