«Важко нашим воїнам в окопах, які зараз захищають країну»: Калитвинцев відповів на питання про збори

Переглядів 1132
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Важко нашим воїнам в окопах, які зараз захищають країну»: Калитвинцев відповів на питання про збори
Юрій Калитвинцев. Фото: Полісся
Наставник житомирського Полісся Юрій Калитвицев висловився про свою команду та її збори. Коуч зазначив, що його підопічним немає на що жалітися, перебуваючи в комфортних умовах.

Головний тренер Полісся Юрій Калитвинцев відповів на питання, на скільки важко тривалий час перебувати закордоном на зборах.

«Важко нашим воїнам в окопах, які зараз захищають країну. Нам жалітися немає на що. Збори – наша професійна робота. Ми багато часу знаходимося разом, спілкуємося. Маємо час відпрацьовувати потрібні елементи», – сказав Юрій Калитвинцев в інтерв’ю Sport.ua

Також наставник Полісся подякував свої підопічним за їх відношення до тренувань.

«Хлопці – молодці. Все розуміють. Ми це робимо для людей, які будуть дивитися нас за можливості на стадіоні чи біля телевізора. Наше завдання – підготуватися, досягти поставлених завдань», – додав Калитвинцев.

Зазначимо, що в другій частині сезону Полісся гратиме в «чемпіонському раунді» Першої ліги та боротиметься за вихід до Прем’єр-ліги України. На даний момент житомирська команда разом з київською Оболонню мають по 16 очок та впевнено лідирують в першій вісімці Першої ліги.