«Він два місяці тому грав на область, а тепер перейшов у Карпати»: Чижевський ‒ про лідера Агробізнесу та його заміну

Переглядів 3719
Павло Клименко Павло Клименко
3 голоси
«Він два місяці тому грав на область, а тепер перейшов у Карпати»: Чижевський ‒ про лідера Агробізнесу та його заміну
Олександр Чижевський. Фото: ФК Агробізнес
Головний тренер Агробізнеса Олександр Чижевський прокоментував сайту «Український футбол» інформацію про відхід півзахисника Віталія Равлика у львівські Карпати.

Львівські Карпати не зупиняються над роботою щодо підсилення свого складу. Черговим новачком команди Мирона Маркевича повинен стати вінгер Агробізнеса Віталій Равлик, який ще декілька місяців тому грав серед аматорів.

Сайт «Український футбол» звернувся до головного тренера волочиської команди Олександра Чижевського з проханням прокоментувати цю новину.

«Равлик перейде в Карпати? Почекайте офіційної інформації»

– Олександре Арсенійовиче, чи правда, що Карпати придбали Віталія Равлика? Кажуть, що львівський клуб заплатить 80 тисяч євро.

– Коли Карпати офіційно оголосять, тоді будете знати. Інтерес Карпат є, можу підтвердити (Карпати оголосили про перехід гравця якраз тоді, коли це інтерв'ю виходило на нашому сайті, –прим. «УФ»).

– Інтерес Карпат є?

– Так.

Віталій Равлик. Фото: ФК Карпати

«Такого шансу може не бути»

– Як ви вважаєте, чи варто Равлику переходити у Карпати, адже на цій позиції у львівській команді можуть зіграти дуже багато гравців – Підлепенець, Картушов, Костенко, Кожанов, Саків?

– Ви ж розумієте, що футболіст ще два місяці тому грав на область, потім два місяці пограв у нас, а тепер має інтерес з боку Карпат, які ставлять серйозні завдання. Такого шансу може не бути, а його потрібно використати, як він його використав у Агробізнесі.

– Ви можете втратити забивного вінгера, це для також головна біль. Що плануєте робити?

– Ми в оренду взяли півзахисника Дениса Галенкова з Карпат.