«Якщо коротко – просто гон**н!»: Поворознюк жорстко висловився на адресу Арестовича, згадавши Черновецького

Переглядів 1481
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
3 голоси
«Якщо коротко – просто гон**н!»: Поворознюк жорстко висловився на адресу Арестовича, згадавши Черновецького
Олександр Поворознюк. Фото: Google
Одіозний бізнесмен-аграрій та президент Інгульця Олександр Поворознюк відверто розпові, що він думає про колишнього радника Офісу Президента України Олексія Арестовича, який втік за межі нашої держави.

Олександр Поворознюк у властивій йому манері, не добираючи надто літературних слів, розкритикував Олексія Арестовича, порівнявши його з колишнім мером Києва Леонідом Черновецьким. 

Найбільше президента Інгульця вивели з себе численні інтерв’ю Арестовича, де той розповідав про солідний досвід перебування й участі у військових операціях.

«У нас в Україні був один космонавт – Черновецький. Тепер їх стало два. До нього додався Арестович. Він реально космонавт. Людина стільки виходів бойових зробила – перестрибувала з дивана на диван. Якщо коротко – просто гон##н!‎», – сказав президент Інгульця в ефірі авторського ютуб-каналу.

  • Олександр Поворознюк заснував ФК Інгулець у 2013 році, а у 2014-му клуб набув професійного статусу.
  • В 2020 році команда вперше вийшла в УПЛ, а роком раніше грала у фіналі Кубку України.
  • Зараз клуб під керівництвом Владислава Лупашка посідає другу сходинку в турнірній таблиці Першої ліги (Група підвищення у класі). Відставання від львівських Карпат, які йдуть другими, складає вісім очок.