Ярославський повертається в Металіст? Циганик розповів деталі свіжої розмови з Красніковим

Переглядів 10408
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
5 голосів
Ярославський повертається в Металіст? Циганик розповів деталі свіжої розмови з Красніковим
Олександр Ярославський. Фото: ФК Металіст
Журналіст та коментатор Ігор Циганик розповів, що чекає на харківський Металіст, власником якого залишається відомий бізнесмен Олександр Ярославський.

Журналіст Ігор Циганик розповів про деталі своєї нещодавньої розмови з відомим футбольним діячем Євгеном Красніковим щодо майбутнього харківського Металіста, який наразі розгрібає проблеми, що виникли через колишнього власника Сергія Курченка.

«Зараз Металіст формує нову команду. У них хороша молодь, довгий час працювала академія. Мудрик, Судаков, Лунін, Волошин – це все харківські. І ще є багато. Є питання, що робити з боргами, які наробив Курченко. Там підписувалися контракти, зараз пишуться заяви».

Циганик розповів, що наразі в клубі не бачать сенсу та можливостей вкладати гроші у дорогих футболістів. Красніков зізнався, що власник клубу Олександр Ярославський цікавиться тим, що відбувається в клубі.

«Красніков каже, що Ярославський постійно на зв'язку. Фінансування у команди є. Зараз граємо у Першій лізі, ставимо завдання закріпитися молодими футболістами, щоб зрозуміти, як юридично вийти з тих боргів.

Сказати, що Металіст зникає – ні. Просто зараз немає сенсу і можливості вкладати у дорогих футболістів. Є хороша молодь, перспективні вихованці. З них треба ліпити конкурентну команду». 

Також Циганик розповів, що на сьогодні фінансування Металіста можна назвати стабільним.

«На сьогоднішній момент можна сказати, що Ярославський у цій темі. Він цікавиться всім, що відбувається. Фінансування є стабільним. І є варіанти, як вирішити питання з боргами, що накопичилися до цього», – розповів журналіст в етері «Циганик LIVE».

  • Курченко володів Металістом з 2012 року. Під час подій Революції Гідності втік з України й переховався від слідства у Москві.
  • Сезон 2015/16 став останнім в професійній історії того харківського клубу.
  • У 2019 році був зареєстрований ФК Метал, а творцем його став колишній спортивний директор Металіста Красніков.
  • Навесні 2021 року Ярославський зізнався, що цей клуб був його проєктом та розпочав процедуру відновлення канонічного Металіста, який повернувся в УПЛ у 2022 році й одразу ж вилетів у Першу лігу.
  • Сам бізнесмен з лютого 2022 року перебуває закордоном через кримінальну справу зі смертельним ДТП, у якому взяв участь його кортеж.
  • Нещодавно ФІФА визнала Металіст правонаступником старого клубу, через що той має сплатити чималі борги.
  • Харків'яни навесні будуть виступать у групі за виживання у Першій лізі.