«З клубом біда»: легенда Ворскли відверто розповів всю правду про ситуацію в полтавській команді
Легендарний захисник і капітан Ворскли Володимир Чеснаков в інтерв’ю YouTube-каналу «Денис Бойко» сказав, що зараз відбувається з полтавським клубом.
«Як не сумно говорити, але з клубом біда, тому що за 30 років чи скільки, як вийшов в 98-му році і не вилітав. Це один із топових клубів України, в єврокубках завжди приймає участь, дає бій грандам. І зараз, коли така ситуація… І що найгірше, що не видно, коли закінчиться період невизначеності».
Полтавській команді треба набрати нових гравців, а зробити це вони не можуть через трансферні бани ФІФА, які на Ворсклу наклали за борги перед ексфутболістами.
«Я знаю, що в тренерського штабу є завдання доукомплектуватися новими футболістами, а зараз у Ворскли будуть бани, тому що вони винні дуже багатьом футболістам, які там грали, і мені в тому в тому ж числі. А щоб їх погасити, це знову треба фінанси».
Чеснаков зізнався, що і сам має фінансові претензії до Ворскли, яка винна йому десь п’ять місячних зарплат. Проблеми у клубу виникли через санкції, накладені на власника Костянтина Жеваго.
«Санкції душать Жеваго і це все впливає на Ворсклу. Наприклад, як мені сказали, є поточні місячні надходження в клуб. Вони перекривались, не надходили. Клуб якимись своїми, когось продали. Замість того, аби розрахуватися з боргами, вони пускають її на поточну зарплату, щоб клуб проживав».
- Ворскла пішла на зимову паузу на дев’ятому місці в турнірній таблиці Першої ліги, маючи 21 очко після 18 турів.
- Перший матч після відновлення чемпіонату команда проведе 21 березн (базова дата 19-го туру) проти запорізького Металурга.