«Ця ситуація підіймає глобальну проблему»: Нємчанінов зробив заяву про конфлікт у матчі СК Вільхівці і Ниви В
Захисник команди Вільхівці Дмитро Нємчанінов в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» висловив свою думку про конфлікт в поєдинку з Нивою В в 23-му турі Другої ліги (0:1).
У компенсований час Нємчанінов штовхнув болбоя, що в подальшому спровокувало конфлікт за участю обох команд. Захисник натякнув на провокацію на свою адресу.
«Хочу сказати, що треба виховувати нормальних дітей. А у нас як відбувається? Ніхто ні за що не несе відповідальності. Діти до 18 років творять, що хочуть».
На його думку, для того, щоб уникнути таких ситуацій в майбутньому, українському футболу необхідно перейняти європейський підхід, який не дає затягувати час, коли м'яч знаходиться поза грою.
«Взагалі, ця ситуація підіймає глобальну проблему. Чому в Європі болбоїв прибрали за банери, а м’ячі ставлять на фішки? Щоб не було оцих хитрощів, коли господарі ховають м’ячі чи затягують час. Ми ж хочемо не грати у футбол, а «надурити» його. Звідси й виникають подібні конфлікти».
- 36-річний Нємчанінов в поточному сезоні провів 20 матчів.
- Вільхівці наразі посідають дев'яте місце в групі А з 22 очками в 21 зустрічі.