Головний тренер лідера Другої ліги виніс вердикт своїм гравцям: наставник сказав, що він про них думає


Головний тренер команди Пробій з групи А Другої ліги Володимир Ковалюк в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» оцінив поточний склад свого клубу.
Ковалюк відзначив професіоналізм своєї команди та похвалив зимові підсилення колективу.
«Насамперед важливо, що всі футболісти нашої команди з максимальною відповідальністю ставляться до своєї роботи. Також відзначу організацію гри в обороні, адже Пробій пропустив найменше. До того ж, зимові трансфери дійсно підсилили команду.
Василь Палагнюк приєднався до нашої команди перед весняною частину сезону і вже приніс чимало користі. Також у нас ще є Микита Шарабура, який вміє забивати. Десять голів за три матчі – це дуже хороша результативність».
Він підкреслив, що Пробій добре грає в обороні.
«Кожної секунди на футбольному полі змінюється тактика. Наша команда насамперед славиться своєю організацією гри у захисті. Подобається, що футболісти реалізують наші тренерські настанови».
Тренер заявив, що команда повністю зосереджена на актуальних завданнях.
«Наші досвідчені футболісти справжні професіонали. Більшість з них працювали зі мною в Прикарпатті. Перед сезоном сказав їм, що маємо вже нарешті виграти титул для Івано-Франківської області.
Вони роблять все можливе для того, щоб досягати результату. Ніхто не спізнюється на тренування, не порушують режим».
За словами фахівця, між тренерським штабом і гравцями спостерігається повна синергія.
«Здорова конкуренція допомагає досягати індивідуального прогресу кожному. У команді 24 футболісти змагаються за місце у стартовому складі.
З атмосферою всередині колективу жодних проблем немає. Якщо команда б’ється за тренера, то результат буде. Всі футболісти нашої команди грають до останнього за кожен м’яч».
- Наразі Пробій займає перше місце в турнірній таблиці групи А Другої ліги з 38 очками в 16 проведених матчах. Команда Ковалюка гарантувала собі перше місце в групі і участь в стикових матчах за право виходу в Першу лігу.
- У разі перемоги в «чемпіонському» двоматчевому протистоянні (базові дати – 23 і 30 травня) клуб автоматично виступить у другому за силою дивізіоні в наступному сезоні, а в разі поразки від переможця групи Б зіграє в стикових матчах з 15-ю командою Першої ліги (4 і 8 червня).