Клуб Другої ліги гарантував перше місце в групі А: головний тренер зробив заяву про плей-оф

Переглядів 2940
Аватар Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
2 голоси
Клуб Другої ліги гарантував перше місце в групі А: головний тренер зробив заяву про плей-оф
Гравці НК Пробій. Фото: НК Пробій
Головний тренер команди Пробій (Городенка) з групи А Другої ліги Володимир Ковалюк оцінив поточні виступи своїх футболістів та перспективи колективу під час вирішального відрізку нинішнього сезону.

Головний тренер команди Пробій з групи А Другої ліги Володимир Ковалюк в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» дав оцінку поточним результатам клубу і перспективам у вирішальних матчах сезону.

Пробій вже встиг гарантувати собі перше місце в групі А і участь в стикових матчах за право виходу в Першу лігу. Ковалюк вважає, що вся боротьба ще попереду. 

«Думаю, що боротьба ще попереду, хоч і маємо суттєвий відрив. Для нас кожна наступна гра – фінал. Обігравши Полісся-2 [3:1], ми гарантовано завершимо чемпіонат на першому місці у групі А. 

Проте у нас амбітні бажання. У футболі все може бути, тому не варто забігати наперед. Хочемо якомога швидше гарантувати собі перше місце [вже гарантували] і готуватися спокійно до плей-оф». 

За підсумками жеребкування «чемпіонського» протистояння перший матч пройде на домашньому полі переможця групи Б, а в повторному господарем буде представник групи А. Ковалюк поділився очікуваннями від поєдинків.

«Знаємо, що перший матч плей-оф гратимемо на виїзді. Наша головна перевага – вболівальники, які ходять на матчі Пробою. Їхня підтримка нам допомагає у ключові моменти. Думаю, що стадіон буде переповненим».

  • Пробій наразі займає перше місце в групі А з 38 очками в 16 матчах.
  • Базовими датами поєдинків за титул чемпіона Другої ліги є 23 і 30 травня, а стикові зустрічі з командами Першої ліги заплановані на 4 і 8 червня. 
  • Автоматично в Першу лігу потрапить тільки переможець Другої ліги, команди, що зайняли друге і третє місце будуть оскаржувати право виступати в другому за силою дивізіоні українського футболу з 15-м і 14-м колективами Першої ліги відповідно.
Найкращі букмекери
100000 грн
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 559 від 05.12.2024
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри