Клуб Другої ліги звільнив головного тренера: фахівець відверто відреагував на свою відставку

Переглядів 908
Аватар Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
1 голос
Клуб Другої ліги звільнив головного тренера: фахівець відверто відреагував на свою відставку
Вадим Лазоренко. Фото: ФК Локомотив
Колишній головний тренер київського Локомотива з групи Б Другої ліги Вадим Лазоренко відверто розповів про обставини свого відходу зі стану «залізничників».

Колишній головний тренер Локомотива з групи Б Другої ліги Вадим Лазоренко в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» розповів про обставини своєї відставки з київського клубу.

Локомотив оголосив про відхід Лазоренка 5 травня, а виконувати обов'язки головного тренера в заключних трьох турах буде Назар Козак. Лазоренко розповів, як розвивалися події. 

«Дуже стрімко. Після гри з Металістом-1925 [другої командою], яка завершилась 0:0, ввечері ми поспілкувались із президентом клубу й домовились про зустріч наступного ранку. Поговорили спокійно. 

Я висловив свою позицію – що команда має шанси виконати поставлені цілі й поборотися за третє місце. Саме таке завдання перед нами стояло після зимової паузи».

Тренер зізнався, що хотів допрацювати цей сезон до кінця і пояснив свою позицію. 

«Я сказав, що хочу і готовий довести команду до кінця чемпіонату, зігравши ще два тури. Ми додавали від матчу до матчу, і я бачив, як команда прогресує. Так, старт був складним – ми поступились Чернігову (0:3) в першій грі, але потім виграли два матчі й зіграли внічию з Металістом-1925. 

Гравці почали краще розуміти наші принципи, гра ставала більш цілісною. На мою думку, останній матч це підтвердив. Тому рішення про мою відставку стало для мене несподіваним. Ми потисли один одному руки, подякували за співпрацю, я попрощався з командою і пішов».

  • 60-річний Лазоренко був головним тренером Локомотива з 2023 року. Під його керівництвом команда провела 35 офіційних матчів (14 перемог, дев'ять нічиїх і 12 поразок).
  • Наразі Локомотив посідає п'яте місце в групі Б Другої ліги з 24 очками в 16 поєдинках.
  • 11 травня о 13:00 кияни на виїзді зіграють проти вінницької Ниви.
Найкращі букмекери
100000 грн
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 559 від 05.12.2024
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри