Рух 2 – Чайка та Кудрівка – ЮКСА: результати двох матчів середи у Другій лізі

Переглядів 176
Два перші поєдинки 24-го туру української Другої ліги завершилися перемогами команд-гостей. Чайка вдало «злітала» на гостини до другої команди львівського Руха (3:0), а ЮКСА знищила на домашньому полі Кудрівку (7:1).

Чайка нарешті перервала свою серію нічиїх, яка тривала три матчі поспіль. Команда з передмістя Києва дуже вдало завітала до передмістя Львова, де й відбувся матч проти другої команда Руха.

Після першого тайму ніщо не віщувало біди для господарів поля, але під кінець матчу вони все ж посипалися і пропустили три голи, не відповівши жодним.

Україна. Друга ліга

24-й тур

Рух 2 – Чайка 0:3 (0:0)

Голи: Гуськов, 68, Венгер, 79, Євстратенко, 90+2.

ЮКСА точно не має наміру поступатися Звягелю у боротьбі за перемогу в Другій лізі. Сьогодні, в заочному протистоянні із житомирянами, «християни» просто розірвали на шмаття Кудрівку.

Особливо лютували бразильські легіонери ЮКСА: Вава, який оформив хет-трик за перші 45 хвилин ігрового часу та Габріел Гоуларт, який вистрілив дублем.

Ще по голу до своїх активів додали парагвайський півзахисник ЮКСА Пабло Гонсалес та «чарівник м'яча» Матеус.

Старань одного Васька, Артем відзначився голом у першому таймі, аби уникнути погрому Кудрівці виявилося замало.