Скандал у Другій лізі: гравець Чайки влетів прямою ногою у футболіста Васта, миколаївці опублікували емоційний пост

Переглядів 988
Андрій Боровський. Фото: Васт
У поєдинку Другої ліги між Чайкою та Вастом відбувся епізод, під час якого представник команди з Київщини Денис Ндукве влетів прямою ногою у футболіста миколаївців Андрія Боровського.

21 травня в рамках 17 туру Другої ліги Чайка з Київщини на своєму полі виграла у миколаївського Васта з рахунком 2:0, завдяки голам Кулакевича (42 хвилина) та Литовченка (84 хвилина).

На 11 хвилині матчу півзахисник Чайки Денис Ндукве прямою ногою влетів у захисника гостів Андрія Боровського. За це арбітр зустрічі Поліщук дав жовту картку.

«Рішення головного арбітра? Жовта картка. Чи справедливе воно? Ніяк ні. Сумніваємося, що жовта картка для такого фолу - це справедливе покарання! Цікаво виходить, що судді у прямому сенсі «ламають» гру, коли нашим суперником є команда, яка бореться за друге місце», – пише інстаграм Васта.

Також миколаївський клуб додає наступне, публікуючи фото з Боровським, в якого влетів Ндукве.

«Чому так виходить? Риторичне запитання. Але факт залишається фактом! І, на превеликий жаль, ця ситуація ніяк не змінюється! Наслідки бачите самі Бажаємо здоров‘я нашому захиснику», – зазначає прес-служба Васта.