Тростянець здобув дебютну перемогу в сезоні: команда з Сумщини за 20 хвилин розгромила галичан

Переглядів 705
Матч Тростянець - Рух-2. Фото: YouTube
Тростянець з впевненим рахунком 3:0 переграв Рух-2. Для команди з Сумської області це дебютна вікторія в цьому сезоні.

Третього вересня в рамках п'ятого туру Другої ліги Тростянець на своєму полі зустрічався з Рухом-2.

Колектив з Сумщини вирішив завдання ще до перерви. Починаючи з сьомої хвилини і до 26-ї господарі тричі забили у ворота львів'ян. Точними ударами у складі Тростянця відзначилися Євген Проданов, Дмитро Грищенко та Віталій Полянський.

У другій половині зустрічі голів не було, а тому команда з Сумщини здобула впевнену перемогу з рахунком 3:0.

Друга ліга України. П’ятий тур

Тростянець – Рух-2 (Львів) – 3:0 (3:0)

Голи: Проданов, 7, Грищенко, 19, Полянський, 26.

• Для Тростянця це дебютна перемога в цьому сезоні. Колектив з Сумської області вперше в сезоні переміг і, маючи чотири очки в активі, піднявся на десяте місце в Другій лізі.