«Внутрішні питання і недоліки були вирішені»: клуб Другої ліги відреагував на чутки про припинення існування

Переглядів 556
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
2 голоси
«Внутрішні питання і недоліки були вирішені»: клуб Другої ліги відреагував на чутки про припинення існування
ФК Васт. Фото: Google
Друголіговий ВАСТ прокоментував ситуацію з неявкою команди з Миколаєва на останній матч проти Скали 1911. Через проблеми з фінансуванням команда не доїхала до Стрию.

ВАСТ на своїй сторінці в Instagram пояснив, чому клуб звернувся до ПФЛ з проханням перенести матч зы Скаалою 1911

«Підставою для написання офіційного листа про перенесення гри чергового туру стала наявність інформації, яка на разі перевіряється керівництвом клубу про факт неявки групи футболістів в день виїзду на гру, а саме в суботу 26.08.23 року, броні по готелю і транспорт було скасовано і направлено офіційний лист про перенесення гри за день до матчу, тому що раніше повідомити про це клуб фізично не міг би». 

В клубі запевняють, що питання про існування команди наразі не стоїть.

«Стосовно існування і функціонування клубу запевняємо, що обґрунтованих підстав для припинення участі клубу в чемпіонаті не має! Внутрішні питання і недоліки, які могли б дестабілізувати ситуацію вирішено. Клуб продовжує вживати заходів по усуненню проблемних питань і стабілізації ситуації вцілому».

У наступному турі Васт має зіграти на своєму полі з Карпатами-2 (перший домашній матч у сезоні з Рухом-2 миколаївці проводили в Одесі на стадіоні «Іван»). Базова дата п’ятого туру Другої ліги – 3  вересня.