Звягель в матчі з вилученням розгромив Металург-2: дубль Авер'янова та чотири голи за дев'ять хвилин

Переглядів 1002
Звягель розгромно виграв у Металурга-2. Фото: ПФЛ
Дубль Авер'янова, а також голи Ващишина, Бамболя і Фесенка допомогли Звягелю здобути розгромну виїзну перемогу в матчі з запорізьким Металургом-2.

П'ятого травня в Калуші в рамках 15 туру Другої ліги України запорізький Металург-2 зустрічався зі Звягелем.

Вже на десятій хвилині запорожці залишилися в меншості, тому що червону картку отримав Дмитро Самусєв. Маючи кількісну перевагу, Звягель на 32 хвилині вийшов уперед, завдяки голу Артура Ващишина. Перший тайм з рахунком 1:0 виграли гості.

У середині другого тайму Звягелю вдалося забити чотири голи та довести справу в матчі до розгромного. Спочатку на 67 хвилині Юрій Бамболя пробив точно, а потім через чотири хвилини Андрій Фесенко забив ще один м'яч у ворота металургів. На 74 та 75 хвилинах Максим Авер'янов записав до свого активу голи, оформивши дубль. Тобто команда з Житомирщини за дев’ять хвилин забила чотири м’ячі у ворота опонента. Металург-2 на це відповів голом престижу у виконанні Глєба Толока.

Більше забитих м'ячів не було, а тому Звягель здобув виїзну перемогу з рахунком 5:1!