Перша ліга

Буковина мчиться в УПЛ: команда Шищенка виграла дев’ятий матч підряд в Першій лізі і вийшла в лідери дивізіону

Богдан Чернишевський
98
Гравці Буковини. Фото: ФК Буковина
Буковина (Чернівці) провела домашній матч проти хмельницького Поділля в 11-му турі Першої ліги. Зустріч завершилася перемогою команди Сергія Шищенка з рахунком 2:0.

Буковина зіграла домашній поєдинок з Поділлям в 11-му турі Першої ліги. Матч завершився успіхом клубу з Чернівців з рахунком 2:0.

На дев'ятій хвилині атакуючий півзахисник Родіон Плакса отримав м'яч у карному майданчику суперника і відправив снаряд у сітку.

На 72-й хвилині перевагу Буковини точним ударом у нижній кут подвоїв хавбек Віталій Груша, який зафіксував підсумкову перемогу команди Шищенка над підопічними Сергія Ковальця, яка стала для господарів дев’ятою поспіль в чемпіонаті.

Україна. Перша ліга, 11-й тур

Буковина – Поділля – 2:0

Голи: Плакса, 9, Груша, 72

  • Наразі Буковина посідає перше місце в чемпіонаті з 29 очками в 11 матчах.
  • Поділля зараз йде на 15-й позиції з сімома балами після аналогічної кількості зустрічей.
  • 18 жовтня клуб з Чернівців на виїзді зіграє з полтавською Ворсклою.
  • Команда з Хмельницького того ж дня прийме харківський Металіст.