Перша ліга

Буковина провела перший матч після відсторонення Кривенцова: як завершилася гра чернівецької команди

393
Богдан Чернишевський
Гравці ФК Буковина перед грою з Епіцентром. Фото: ФК Буковина
Буковина зіграла свій перший матч після відсторонення Валерія Кривенцова від обов'язків головного тренера клубу. Зустріч 14-го туру групи А Першої ліги з Епіцентром завершилася внічию (1:1).

Буковина в першому матчі після відсторонення головного тренера команди Валерія Кривенцова від виконання своїх обов'язків не зуміла перемогти Епіцентр (1:1) у 14-му турі групи А Першої ліги. Нині командою керує спортивний директор Григорій Чурілов.

Після стартових 45 хвилин гри в Чернівцях на табло горіли нулі. Після перерви гості вийшли вперед в результаті автоголу Дмитра Шинкаренка, який зрізав м'яч у сітку після прострілу на 49-й хвилині.

Господарі відігралися завдяки вдалій подачі кутового та влучному удару головою від Микити Безуглого. До фінального свистка рахунок не змінився.

Україна Перша ліга, 14-й тур

Буковина – Епіцентр – 1:1 (0:0)

Голи: Безуглий (67) – Шинкаренко (49, а/г).

Наразі Буковина посідає третє місце в таблиці групи А з 17 очками в 12 зіграних матчах. Епіцентр другий з 17 балами в 10 турах.