Перша ліга

Буковина з голом Сергійчука перемогла Полтаву: чернівецька команда скористалася кількісною перевагою

Переглядів 892
Дмитро Котков
Михайло Сергійчук. Фото: Буковина
Чернівецька Буковина виявилася сильнішою за Полтаву на її полі. «Муніципали» з 36 хвилини поєдинку грали в меншості, що допомогло гостям здобути перемогу.

Дев’ятого квітня в рамках першого туру Групи «Вибування» у Першій лізі Полтава на своєму полі приймала Буковину.

Чернівецька команда вийшла вперед вже на 11 хвилині після голу досвідченого забивного форварда Михайла Сергійчука. Перед перервою Микола Бужин отримав червону картку і залишив Полтаву в меншості. На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь колективу з Чернівців.

На початку другої половини зустрічі «муніципали» і в меншості зуміли зрівняти рахунок. Зробив це на 56 хвилині Євген Стрельцов. Але вже на 69 хвилині Буковина знову повела в рахунку після того, як Ілля Скрипник записав до свого активу точний удар.

Більше голів не було, а тому Буковина виграла зустріч з рахунком 2:1.