Перша ліга

Чорноморець позбавиться від трансферного бану ФІФА: відомо, якого гравця підпише одеська команда

Богдан Чернишевський
119
Стадіон «Чорноморець». Фото: ФК Чорноморець
Одеський Чорноморець, який виступає в чемпіонаті Першої ліги, зняв трансферний бан, який раніше був накладений ФІФА і готується підсилити свій склад новим футболістом.

Чорноморець з Першої ліги зняв заборону на реєстрацію нових футболістів від ФІФА і має намір підсилити склад першим «зимовим» новачком.

Обмеження були накладені на Чорноморець через незначний борг перед грузинським форвардом Лукою Чіквіладзе, який був погашений, а необхідні документи відправлені до контролюючих органів.

При цьому один з кращих діючих бомбардирів Першої ліги (10 голів у 18 матчах, що зараз є третім результатом) і нападник Прикарпаття-Благо (Івано-Франківськ) Андрій Хома вже підписав контракт з «моряками» і буде заявлений за новий клуб, коли це буде можливо.

Про це повідомляється в Telegram-каналі «ТаТоТаке».

Чорноморець наразі посідає третє місце в чемпіонаті з 38 очками в 18 матчах, відстаючи від київського Лівого Берега на один бал.

Реклама
9.7
1000000 грн
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри