Перша ліга

Ексгравець Баєра з близької дистанції не влучив у порожні ворота: відео курйозного епізоду з Першої ліги

Переглядів 269
Дмитро Котков
Владлен Юрченко. Фото: Google
У матчі Маріуполя та Металіста 1925 футболіст харківської команди Владлен Юрченко пробив вище поперечини, перебуваючи впритул до порожніх воріт.

Восьмого серпня у Борисполі в рамках першого туру Першої ліги України зустрілися Маріуполь та Металіст 1925. Приазовській команді вдалося здобути перемогу з рахунком 1:0, завдяки голу Єгора Демченка в першому таймі.

А на 38 хвилині першої половини поєдинку лідер харківської команди Владлен Юрченко, який свого часу виступав за леверкузенський Баєр, після подачі кутового з близької дистанції бив по порожніх воротах, але м’яч полетів вище поперечини.

Відео кумедного епізоду дивіться тут

• Наступний матч в рамках третього раунду Кубку України Металіст 1925 зіграє з Полтавою на своєму полі 12 серпня.
  • У рамках Першої ліги харків’яни зустрінуться з Кременем 17 серпня.