Перша ліга

«‎Мене чекають вдома»: Коваль розкрив, хто став ініціатором його запрошення в Чорноморець

Євген Чепур
111
Максим Коваль. Фото: Чорноморець
Відомий український голкіпер Максим Коваль зізнався, хто саме запросив його до Чорноморця та чому пропозиція одеського клубу стала для нього визначальною.

Максим Коваль поділився деталями переходу до одеського Чорноморець в інтерв’ю сайту «Український футбол». Воротар розповів, як саме отримав запрошення до команди, яку нині очолює Роман Григорчук.

«Зателефонував Олександр Грановський (співвласник Чорноморця,прим. УФ). Сказав, що мене чекають вдома. Ми про все домовились за 5 хвилин».

Голкіпер зізнався, що для нього важливим фактором стали амбіції клубу та позиція керівництва, зокрема Олександр Грановський.

«Розмова з Олександром Геннадійовичем [Грановським]. Перед командою стоїть амбітне завдання повернутись в УПЛ. Мені дуже імпонує підхід керівництва клубу».

  • Коваль є вихованцем Металурга Запоріжжя, виступав за Динамо, Говерлу, Оденсе, Депортіво, Аль-Фатех, Аріс, Каламату та Шериф. 
  • У 2012 і 2017 роках він зіграв два матчі за збірну України.
  • Чорноморець пішов на зимову паузу у Першій лізі на третьому місці, маючи 38 очок після 18 турів. 
  • У 19-му турі команда прийме ЮКСА, а базовою датою матчу визначено 21 березня.
Реклама
9.6
1000000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри