Перша ліга

Перша ліга: Полтава перемогла Кремінь, чергове фіаско Чернігова та нічия Лівого берега з Діназом

Переглядів 444
Віктор Глухенький
Трьома недільними поєдинками у Чернігові, Вишгороді та Полтаві завершився чотирнадцятий за ліком тур в Першій лізі (Група В). Сенсації в жодному матчі не сталося.

Найвеселішим, себто найрезультативнішим поєдинком неділі, стало регіональне дербі між Полтавою та Кременем.

Команди вже до шостої хвилин гри спромоглися забити аж три голи! Після чого взяли паузу до першої доданої хвилини, коли остаточні цифри на табло встановив, оформивши дубль, півзахисник господарів поля Дмитро Копитов.

Сенсації не сталося і Кремінь, після моментного спалаху у грі з Гірником-Спорт (4:1), зазнав чергової поразки в чемпіонаті.

Полтава – Кремінь – 4:1(3:1)

Голи: Копитов, 1, 90+1, Вівдич, 6, Горжуй, 21 – Галоян, 4.

Триває піке Чернігова. Команда з півночі нашої країни повторила результат минулого туру і знову програла з різницею в два голи.

Чернігів – МФК Металург – 1:3 (0:2)

Голи: Федосов, 90+3 (п.) – Буряк, 22, Сад, 38, Фальковський, 90+2.

А в поєдинку на Київщині, який був зупинений з міркувань безпеки (повітряна тривога), команди голами не потішили.

Діназ – Лівий берег – 0:0 (0:0) *

– матч Діназ - Лівий Берег, який через повітряну тривогу було зупинено на 62-й хвилині за рахунку 0:0, буде дограно завтра, 30 жовтня.

Догравання розпочнеться о 13:00.

• П'ятнадцятий тру у Першій лізі буде розтягнуто в часі на три дні: з 3 по 5 листопада.